Přejít na výpis diskuzí

Soud zakázal Rittigovi a dalším třem obviněným vycestovat

14.2.2014 14:23
42 příspěvků

Soud zakázal Ivu Rittigovi a dalším třem obviněným z praní špinavých peněz v kauze lístků pro pražský dopravní podnik vycestovat. Vazbu pro ně státní zástupce nepožadoval. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • a ticho po pěšině, jeden den a zase ticho, novinářský šipky případ uložily k ledu. To v případě D. Rátha se modrý špíny můžou nenávistí pos@rat.
 • Celá kauza je k smíchu.Paní soudkyně zapomněla,(schválně?) na bydliště v Monaku.Když už ho NÁHODOU bude pálit bydlo ,není nic lehčího si pronajmout velký výletní člun a přejet do Afriky.Za pakatel tam mít již připravené papíry a je vymalováno.Tato zem umí stíhat jen chudáky a to ještě jen z minority.Píši již podruhé,ZAPLAŤ PÁMBŮ ŽE jE MI DOST LET.Když jsem v 89 varoval,že není všechno zlato co se třpytí,byl jsem k smíchu.Za 2 roky po znovuobsazení podniku stejnými předlistopadovými kádry,jsem dal výpověď a doklepal to do důchodu v soukromí.Vždyť celý parlament je pořád stejný,se stejnými zloději s imunitou. *16*
  • máš pravdu, ale ten parlament si sami volíme. Volí i ti co nejdou k volbám.
 • že nemaloval Langrovi tykadla.
 • "nahrazení vazby odevzdáním dokladů" = to je jako co??? *16* V dnešní době tahle NÁHRADA nic neznamená... může se cestovat po Evropě i bez dokladů. To naši soudci nevědí? To *12* Rittig bude do týdne pryč *1* *1* *1*
  • A nejen po Evropě. Má dostatek na to, aby mohl dát "účinné všimné" a jsou místa, zejména na východě, kde ho za to ochotně pustí přes hranice.
 • Zakázat a zabránit vycestovat,v tom je obrovský rozdíl.Naše soudy opět zaperlily.Zatím není známo jaké vazby má pan soudce na obžalované,když jim jen zakázal.V jiných kauzách a jiní lidé by mašírovali přímo za katr.
 • Jsem také samozřejmě pro vazbu, ale ono je v našem Kočkolandu otázkou, že musíte mít přímé důkazy na to , aby toho prasopsa mohli vůbec déle než 48 hodin zadržovat..Pokud je namjí přímo v ruce, tak ho absurdně musí pustit.. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak.. Odebraný pas je trochu chabá náplast, ale když ho budou neustále sledovat, třeba je dovede ještě k nějakým pořádným "sumcům".. *7* *8* Ale rozhodně za ty milionové a možná miliardové zlodějny a prasárny by měl vyfasovat minimálně patnáctku na cele se čmoudíkama.. *3* *1*
 • Nezlobte se na Tečku, on měl těžký život. Už v útlém dětství ho začal zneužívat vlastní otec, pak se přidal ještě strýc, teď dostává elektrošky a navíc mu primář zakázal chodit na internet, ale Tečka zákaz porušuje. Bez Tečky by ale na diskuzích nebyla sranda.
  • A upadla s nim chůva.
 • Když zatkli Rátha a pak ho převáželi do Poslanecké sněmovny, tak tu policie vyváděla jako by se konaly vojenské manévry NATA, ve vzduchu helikoptéra, po zuby ozbrojení elitní policisté a Ráth putoval do vazby, zatímco u Rittiga klídek, pohodička. TO je to české padni komu padni. Kdopak se nám to tu zase postaral o vatičku pro ODSáckého kmotra a touží po jeho útěku? Pak už snad budeme muset vzít spravedlnost do vlastních rukou, protože těm, co o to mají mít eminentní zájem to stále vůbec nejde a hlavně se jim nechce. Proč asi?
  • ODSáci si mysleli, že to mají na věčné časy a nikdy jinak a ve své bohorovonosti to přepískli až přišel Nagy-Nečas (nagy znamená v maďařštine velký) a pořádně jim to postolicoval. A voliči jim to pěkně spočítali. Tak by měla dopadnout každá strana, která nerespektuje morálku, své voliče a slíbený program. Teď je jen potřeba pohlídat modré soudruhy, kteří jistě polezou do jiných "nadějnějších" partají.
 • jestli jim taky uteče jako Krejčíř a když ne tak jak dlouho se soud potáhne a kolik nakonce dostane, jestli vůbec. Možná z toho bude jenom podmínka. A že bude muset hradit škodu, to si nemyslím.
 • Davida Ratha zavřeli za 6 milonovou fikci s Kubiceho krabicí, za asistence kamer z něj první den udělali novinářský šla@pky zločince nejtěžšího kalibru ve všech médiích, ale jakmile se jedná o modrou opici s miliardovým tunelem, tak je všechno v pořádku, jenom mu teatrálně seberou pas, aby nemohl uniknout na Antarktidu.
  • To prase měli zavřít do klece a vystavit v pražském ZOO.
   • nakrmit tygry
  • mají tam svoje lidi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit