Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RATH na Hrááááád *1*
  • Není to první případ, kdy jednání soudů a chování soudců vykazuje pochybnosti o právním a spravedlivém státě a soudech. Bude zajímavé sledovat, zda se protahování soudu s Rathem, o vině kterého asi nikdo nepochybuje, snad ani on, i když mluví jinak, bude vyvíjet směrem k přísnějšímu, nebo mírnějšímu trestu. Jistě jsou lidé, kteří mohou věřit i v to, že Rath bude nakonec osvobozen a za "ujmu na cti" dostane od státu tučné odškodné, jak to udělali tři poslanci ODS obětováním svého mandátu záchraně strany a vlády. Pokud by se tak stalo, byl by největší čas na novou revoluci, nebo sbalit fidlátka a hledat štěstí jinde, dokonce na jiném kontinentu. Smutná vyhlídka, ale směřování Evropy a republiky zřejmě spěje k těmto koncům. Zda je to sci-fi nebo jenom beznaděj ukáží další kroky práva u nás a změny, které slibuje Evropská unie. Zatím se vše ukazuje jako beznadějné.
  • *1* *1*
  • ... BIJEC je každý den víc v hajzlu, dovedu jej k sebevraždě, zbabělec se ubít nenechá :)))
  • ... jsi neskutečně krásně primitivní, blbe, Simonku moulovi s ptákem 4 cm nebudu brát :)))
  • ... dokonalý hlupák blije, hlasuje, blije, hlasuje, a inteligence ne a ne se dostavit, čau :)))
  • ... hezky blij do rána, bezmozku, já jdu užívat život, který ty neznáš a nikdy nepoznáš :)))
    • jo? Do prasečího baru?Ale kde by ti tak nalili do rypáku? Nemachruj. U žlabu si dáš čerstvá pomyje utřeš se o stěnu a zalehneš do prochcané slámy.
      • ... jsi mnohem primitivnější, než jsem doufal, jsem moc spokojen s tvou ubohou bezmocí :)))
  • ... čau tupá trosko, nejsi pro mě rozhodně srovnatelným společníkem, blij, blij a blij dál :)))
  • BINGO: Včera jsi dostal nářez. Dnes repete. To už se prasičům stránek stává. Pěkně se pochlub : opíchal jsi už dnes svoji matku? Mrskala se ti?
    • ... slaboučké jako vždy, jsi neprimitivnější ubožák široko daleko, nečtu úchyla s leprou :)))
      • ... a už vůbec nehlasuji své inteligentní postřehy, jak primitivně si hlasuješ své výblitky :)))
  • ... není důvod číst debílka století, mě stačí na jeho dokopání chvíle, on zde blije furt :)))
    • obecní hlupáku čekáš na toto celý den. Vyvrhel doma v chlívku i venku.Toto je jediné místo kde můžeš komunikovat. Jinak nezájem o páchnoucího vepře, co?
      • ... jsi dokonalý primitiv, moc jsem se pobavil, takové hovádko nenakopnout by byl hřích :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit