Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čemu se tady divíte.Nestačí jen cíleně pomlouvat prezidenta,ale jednat.Čím dříve,tím lépe.
  • Českej právně-korupční absurdistán.No alespoň se nebudou muset dávat účelové amnestie ale jen se ti lumpové budou odškodňovat ze státního za újmu na cti. Za vším hledej ty dva Vencové.
  • Ale, ale, soudružka ještě soudí? Já myslel, že už meje hajzly.
  • Jednou jsem na netu cetla, ze Kralova je kamoska te, co v noci dre jako kun a nebylo to vpravo ani vlevo dole...
  • Zase jedna pí.a,která zmařila aby se dostalo pár parchantů do vězení. Měla by tam jít jako první.Už se přestávám divit,že byly soudní procesy v padesátých letech.
  • Ukradneš pytel cementu a zavřou tě,až z černáš.
    To je ale banda.
    To chce modrý pták vyhrát volby.
  • Darebná soudkyně potvrdila, že zájem několika ksindlů převažuje nad zájmem veŕejným. Sama se tak stává jedním z nich.
  • Takže příště třeba smete podobné důkazy i když z nich vyplyne, že tu paní bábu "plzeňskou" mají likvidovat?
    To jsme se to dostali do doby, kdy se špíny jen smějí a poctiví dřou v potu tváře, od rána do večera.
    Díky Václave I. a II. !
  • Foto: ten chabý vous panu bývalému premiérovi ale vůbec nesluší.

    Ale jinak vysmátej, v pohodě, už nemá ve tváři ten zoufalý výraz.

    Kdepak asi nyní pracuje?
  • se teda extra vyvedla. Se ani nechce věřit co to za justiční odpad pracuje v soudnictví.Smečka darebáků ve Strakovce byla extra mazaná. Tak se na ně muselo mazaně. A tady tahle přechytřelá přichází s neotřelou myšlenkou: Takže ti dva, co si udělali z Uřadu vlády svoje s.r.o. se nám budou chlámat ještě víc. Je vidět, že soudit u nás může už každý. Máš 2 ruce? Po pěti prstech? Přijat! Další.....
    • Já myslel, že byla stažena z případu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit