Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Češi hlavně zapomínají, že sdílejí území České republiky společně s Moravany.
    • osamostatněná morava bude brzy realitou, sláva Putinovi
      • "Rozděl a panuj" platí od starověku.
  • Jakého císaře Schultze? Mylsleli jste snad debila.
    • :-)
  • Také jsem byl nemile překvapen, když se Československo rozdělilo. Ale uklidnila mne slova "Musíme s rozísť, abyzme sa opäť mohli zísť v Európskej únii." A to je správné řešení. Nemůžeme si hrát na malá knížectví jako ve středověku. Naše širší vlast je EU, budoucí USE.
    • Ne nadarmo jsem v ústavu, zase jsem to popletla: Musíme sa rozísť, aby sme sa opäť...
      Pa Simča!
  • neměl bych nic proti tomu, v jednotě je síla a Slováci jsou odjakživa naši bratři, samostatnost nesamostatnost *5*
  • Na druhou stranu Schulz je tak nesympatický a tak fanaticky proevropský, že působí na lidi jako repelent. myslím že Schulz představuje dar pro euroskeptiky. Dokáže odradit dokonce i lidi co sympatizují s EU. Takže euroskeptici by měli být rádi za člověka jako je Martin Schulz. Přidává jim body.

    http://www.epshark.cz/video/113
  • proč tolik nenávisti vůči národu, který je nám nejbližší. Mentalitou,etnikem,jazykem,vírou,společnou historií atd atd. Jen zakomplexovaní šašci s malými šašky tady vypisují nenávistné komentáře vůči Slovákům.Nebýt Slováku,tak dnes v Praze a Brně nejsou zaměstnanci-v obchodech,bankách,na stavbách ...
    • Myslíšna vedoucích postech?
  • Schulzovská eurohujerská federace by byla nejtemnější kapitolou v dějinách naší budoucnosti.
    • ve vaší komoušské budoucnosti stoprocentně *15*
  • No vidíte, zvolili jsme dobře, pana Babiše!
    • Děkuji Vám, že mě kopírujete, připadám si jako "STAR" *3* . Každá slavná celebrita ma své zoufalé plagiátory, pokračujte, možná Vám dám podpis.
  • 47558
    Dámi aPánové pokud to sledujete aspoň trochu :Slováci jsou takový lidi že když je vyhodíte oknem vlezou komínem .Jsou jak blechy v kožichu. Přijdu do obchodu Slovák volám na instituci Slovák Volám do banky telefon zvedne Slovák Televize hutorý Slovák prostě Slováci sem pomalu a jistě zaujímají vyšší místa studují tady že je to levnější , tak na co nějaké slučování už jsem vyděl i Česko - slovenský slovník Když přišel Hitler tak honem dělali slovenský stát přišla revoluce a honem samostatné Slovensko a teď si zase chodí přihřívat svoji polívčičku . Za komunistů se na Slovensku stavěli nové fabriky spravovali silnice ,v Praze se stavěl palác kultury a v tichosti se z paláce v Praze stavěl palác v Bratislavě. u nás se stáli ve frontě na ovoce jako mandarinky a pomeranče a Bratislavě toho byli hromady tak co dodat .Pracovní normy na Slovensku daleko slabší jak unás atd:
    • Federace EÚ je jediné východisko z té přblblé politiky Merkelové! Co ji vedlo k té zvací triádě
      emigrantů do EÚ! Musela se zbláznit. Junker a Merkelová si mysleli, že oni jsou ti vyvolení.
      Přitom se zapomělo na peníze, které si oba ulili do Panamy!Merkelová je to zlo, které chce přehodit na Maďarsko, Česko a Polsko! Tady Slováci, nějak zradili! Fico číhá a přitom obludně okrádá Slovensko!
    • ty budeš Čech jak poleno... Dámi vyděl *15*
    • Je opravdu VIDĚT, že jste správný ČECH.
    • Popsáno velmi dobře.Mám stejný názor,proto nevím kdo co se rozdělil.Zkrátka lépe bych to nepopsal.
    • No vidíš a my češi jsme si zvolili čobola premiérem, který o nás češích hlásá, že všeci kradnem a prezident ČR mu s ponížením olizuje řiť
  • Psal jsem několikrát,že Schulz nemá ani maturitu a je to potomek otce Wermachtu vypráskaného od Stalingradu.Tak si hojí tento komplex na EU.Zlatá Merkelová .Ještě budeme vzpomínat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit