Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle se u muslimu vubec neresi-tam je to legalni. Kdyz cela Evropa leze muslimum do pr.ele a slunickari, soudy a politici jsou s tim spokojeni, tak nechapu proc to muslimum toleruji a u krestanu to tak vadi? Maji to (co se z principu delo a vzdycky dit bude ) nechat posvetit papezem co muslimum myje nohy a bude to vyresene. Pak se snad dostatecne mnozstvi lidi na.ere a muslimove i katolici budou postaveni mimo zakon.
  • Lidé co uvažují pochopí snadno, že je to blábol. A ti ostatní se o případu mohou přesvědčit jedině v Austrálii. To je šikovně vymyšleno pro hlupáky. Je jasné, že tuto agendu podporují idioti a platí asi Soros
  • Tak nějak mi ten postup připomíná ejúnii... taky dělá pravý opak než by měla... že by příklady táhly AŽ TAK MOC???
  • Odjakživa pra...a
  • Z 99 % za to může celibát. Farářům se to čelem nevypotí. Církev potřebuje změny.
    • ASI ANO- nějak tak chybí protestanti ..... tedy ti co se mohou ženit.
  • Ono jedna věc je pohlazení po vlasech za dobrou věc, jiná hlazení horní části stehen. A dnes se to většinou nerozlišuje a navíc mnohdy se věří i vymyšleným projevům, byť nepravdivým. A dnešní děti jsou velice chápavé, zvláště když cítí nějaký prospěch. A i ten jim současný "právní řád" umožňuje. Je to podobné jako s nepřizpůsobivými. Jako nemakající se maj líp než ti co pracují. Proto se nám mohou vysmívat do očí....
  • To by mě vážně zajímalo, který ruský hacker tyto bláboly zase vypustil z té své kremelské huby... A kolik lidí zneužívá komunistická a islamistická ideologie za staletí to tam nenapíšete. Pán Bůh s námi, Alláh s Mohamadem s Leninem a Putinem pryč... *16* *12* *13*
    • Babiš
  • láska k bližšímu svému, k nejbližšímu, k tomu co o ni nestojí, k mase lidí co oni nestojí, to jsou křest'anské hodnoty !
  • Chybí mi údaje o sexuálních zvrácenostech mimo katolickou církev. Nebo se snad děje jenom v katolické církvi a mimo ni jsou všichni čistí jak lilium? Není to spíš tím, že v církvi se to vyšetřuje a vyvodí se z toho důsledky. A taková KSČ a její sadisti typu Grebeníčka?
    • je, že máš informace o sobě, teplej sajmone
  • Stejně si myslím, že černoprdeláčům bylo nejlíp v Jáchymově, tam z nich byl aspoň užitek!!!



    PCHE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit