Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To já znám to jsem taky zažil na vlastní kůži ze spolupráce ODS a ČSSD.Proto vždy budu volit levici.
  • Tohle této straně neprospívá, ale spíše škodí. Důvody ovolání jsou asi tak pravdivé, jako když Sarkozi říkal, že se to dělá...."kvůli civilistům". No jo no..,nějak se holt okecat ten důvod musí...Tohle je asi stejné všude..Na takové věci musí být asi "kachní žaludek".
  • Copak, copak, že by se Fuksa (česky Lišák) znelíbil Kikinovi a proto jeho poskok Nečas honem spěchá splnit jeho přání?
  • Toto pro mě není žádná novinka. O jeho odvolání už vím tak cca měsíc. Na jeho místo by měl přijít Bendl, což je pro zemědělce katastrofa. A ještě něco. Odvolání není vůbec o jiných názorech, jak se v článku píše.
  • no ano,tady nejde o to,necemu rozumet, ale o to, mit ty spravne politicke nazory,vidte?! to uz jsme tady prece meli mnohokrat a zavedli to uz soudruzi z ksc...vlada odborniku je v nasich podminkach opravdu jen sci-fi *12*
  • Jen nahradí velkého podvodníka, zloděje a lháře ještě větším zlodějem, podvodníkem a lhářem, který přinese do stranické pokladny více peněz.
  • Modrý ptáci už si klobou oči,jen víc a tvrdě , žádného není škoda a určitě jste nahraditelni včetně Vás pane ministerský předsedo. VLASTI ZDAR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit