Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas i Topolánek jsou vejlupci se zavedených bolševických rodů.Tuto zemi vedli a vedou ke státnímu bankrotu a všechny straníky ODS,ke krutému potrestání za podíl na zbídačení této země.Pokud,při revoluci,rozlícení revolucionáři krutě vymlátí jenom straníky ODS a nevymlátí celé odesácké rody,tak se pak dá říci,že ODS za podíl na zbídačení této země, dopadla celkem dobře.V současné době si ODS koleduje ,na kruté odporažemí ,prosazováním církevních restitucí.Pořád se asi zdá odesáckým lumpům,že tento národ zbídačili málo.Proto bude třeba,aby jim to ,po revoluci,katovští mistři,na mučidlech,odborně vysvětlili.
  • teď je načase odvolat Nečase. A pak zavřít Kikinu.
  • ...jo jo soudruhu Nečasi...hlavně aby ses nakonec sám vyznal v těch prasečácích, co navštěvuješ a uctíváš...v Letech, nebo na vládě...padni kam padni asi...dle mého názoru...
  • Už je dokonáno... a není třeba řešit, že byl někdo odvolán, ale proč tak sakra rychle oproti jiným věcem... Koho potom volit ? Vždyť je to jak v tom vtipu ..koho budeš volit ? ááále komunisty...no to mi je jasný já taky, ale myslel jsem z které politické strany ? ..Zkrátka tady jde i generačně vidět, že komu je tam k a po 50 , tak je stejně z "jedné matky", buď bývalá nomeklatura a nebo jejich děcka, příbuzní či známí... Pospíšil a jemu podobní je už nová generace, která těm starým prostě nepasuje, protože nechtějí, aby jim bylo vidět do talíře...Stačí si vzít životopisy jednoho po druhém včetně toho, kdo byli rodiče a co dělali za totáče..Dokud tam budou takoví, tak se nic pořádně nezmění..Vrána vráně oči nevyklove, protože žerou ze stejného koryta, ať je to levý, pravý, svatý, zlatý.. ...
  • Kdyby měl Pospíšil skutečně rozum,tak do tak lumpácké strany,jako je ODS nikdy nelezl.
    • Otázka je, která strana v tomhle státě není lumpácká?
  • To už je pozdě, hlavu mu teď nepřilepjej ani kanagomem ! !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit