Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Špidla je povoláním archeolog!Od té doby, co se dostal do politiky se stal univerzálním odborníkem na všechno počínaje sociální problematikou a konče životním prostředím.On je totiž takovým typickým brontosaurem sociální demokracie, a protože stále někam leze a snaží se uplatňovat svoje ego je občas z lítosti svých spolustraníků obdarován nějakou funkcí.Ale už i vedení sociální demokracie si dává pozor , aby to nebyla funkce, kde se dá udělat velká škoda.Na to je totiž Špidla největší odborník.Tak mu ucmrndli životní prostředí, protože tam už se nedá od dob Bursíka zkazit nic.Takže on o tom bude alespoň žvanit!
  • Vzdyt jsou to ti stejni lide,kteri porcovali korist-republiku- po hadrovce.
  • Špidla????? takovej mamrd jak Kraďousek
  • Je to marný, je to marný, je to marný.
  • Dynzbir a Spidla... To je teda dabltym, jen co je pravda *1*
  • Pro Jan Hus.Ty jsi vlastizrádný blb.Pokud nějaká země zabere naše území,tak právě Češi budou tím,co jim zde bude nejvíce vadit.Už nebožtík Hitler zvažoval přesunutí Čechů na Sibiř.Ale dnes je Rusko veliká velmoc,tak uvedené padá.Nejzchůdnější cesta je ta,že až si naši věřitelé budou Česko parcelovat,tak Sudety ,za naše dluhy,obsadí Němci.Ostatek ůzemí,za naše dluhy skoupí Židé.Aby si zde vybudovali nový stát Izrael ,v mnohem výhodnějším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.Čechy by pak přesunuli do Izraele,k vybití Arabům.Tak by se zase toto území vrátilo Arabům.
    • Připojení k Rakousku by nebyl špatný nápad , má to ale háček . Rakousko by bylo určitě proti . To tak uvázat si na krk hordu Čechů . Vzpomeňte na nápisy na rakouských obchodech " Češi nekraďte " .
  • Vláda se sice rýsuje,ale vypadá to však na vládu stejných,nebo větších,darebáků,jací zde už vládnou čtyřiadvacet roků a dotlačili tuto zemi na pokraj státního bankrotu.
  • A budeme tam, kde jsme byli a možná i hůř. Ať žije Špidla a další staré struktury, které nám již ukázaly jak se to nemá dělat. Inu zase koryta.
  • Mám stejný názor jako předpísalové komentářů.Já bych z navrhovaných nedal ani jednoho.Jestli to tak bude nebo je to jen balónek tak si říkám jestli to má v tomto státě cenu volit.Mě to připadá,že garnitury starých partajníků od r.1989 nemají co nabídnout.Jsem rád,že jsem z osobních důvodů nevolil ČSSD,když tam dává na 10 místo takové mladíky.Nejvyšší čas pracovat na přidružení k Rakousku nebo Bavorsku,protože tento stát není schopen si kvalitně a dobře vládnout.
  • Zlatej Kalousek .
    • Jakej zlatej kalousek?Je to jedna banda rozdělená do různých stran *16*
      • Alespoň nevyhazoval peníze oknem a nesliboval každému , že mu přidá .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit