Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Jenže to by pak člověk nesměl využívat vůbec nic. Ani internet. Jen se zeptejte někoho, kdo ví, jak nastavit router, co o vás může  (což znamená, že ne nutně se to děje), vědět váš poskytoval internetu. Prostě přes jeho nastavený router se dostane k tomu, co v reálném čase sjíždíte za věci na netu. :) 

  • milacekpublika

    Jenže to by pak člověk nesměl využívat vůbec nic. Ani internet. Jen se zeptejte někoho, kdo ví, jak nastavit router, co o vás může  (což znamená, že ne nutně se to děje), vědět váš poskytoval internetu. Prostě přes jeho nastavený router se dostane k tomu, co v reálném čase sjíždíte za věci na netu. :) 

  • ninuska748

    Náhodou, robotický vysavač je fajn. No a jestli ví, jak to máme doma, tak budiž. Já se za to nestydím. :D Náhodou, docela by se mi hodilo domů robotů víc. V práci nám přišel teď kolaborativní robot a to je parádička. :D Zaměstnanci si libují, protože jsme jim ubrali práce a teď se spíše starají o robota než o to, aby sami vlastně pracovali. :) Na balení a do logistiky super věc! :) 

  • Robovysavač bych ale i tak chtěla :D 

  • ivanka386

    Tyjo, neděste mě. :D Sama jsem si nedávno robotický vysavač pořídila. Myslím si ale, že ten můj naštěstí není dost "chytrý" (byl to jeden z těch nejlevnějších) na to, aby o mně nebo mé rodině sbíral nějaké informace, takže snad můžu být klidná. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit