Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si tiscali nemůže zaplatit psychitra, aby vyhodnotil ty zvěrstva co se zde píšou. To je opravdu úroveň. Diskuze snad má nějaká pravidla. Sprosté urážení kohokoliv snad není dovoleno.
    • Tiscali ctí svobodu projevu i autenticitu každého diskuzního příspěvku.
  • je tu i někdo jiný než multinick zlej jura BTW Tirador troll ?
    • Je tu někdo kromě mě a trolla? Já mám zaregistrovaný nick a kdo se bojí diskutovat férově, má anonymní....
    • dearputin.com
    • bohužel
  • Pes, který se bojí, štěká. Kdo se bojí, ten křičí. Kobyla, která dodělává, kope.
    • Já a Já kope ze všech nejvíce.
  • Já malý amrdólský poupě,
    já stojím v koutě,
    já bojovat neumím,
    já se radši pomočím.
    • super, super, super :-D
  • americké letectvo intenzivně útočí na pozice islamistů. Ovšem tvrzení, že jim shazují kompletní zásoby, jsou pomluvy a SPROSTÁ LEŽ!!!! Amerika poskytuje islamistům pouze zbraně. Potraviny si islamisté shánějí sami.....
    • Jistěže nekompletní. Dyk ani neumí posílat, co je třeba. A máš pravdu na zbraních se dá víc vydělat. Ať se IS bojovníci nažerou písku. Faktury zřejmě platí Saudská Arábie a spol.
  • musím souhlasit se starou Tečkovou. Rusáci jsou gauneři. Zničili vzkvétající demokratickou německou říši podporovanou demokratickým západem, vyvoláním druhé války. ruští bolševici také zapříčinili první světovou válku, způsobili pád Bastily, třicetiletou válku, válku severu proti jihu a kdovíjak to bylo vlastně doopravdy s ukřižováním Krista......? *16*
    • No to je jasný. Pilát Pontský byl agent školený KGB. Později byl židy odhalen a uzavřel na to téma smlouvu na knihu. Zeptej se Duky, ten u toho byl také.
    • většinově s Vašimi příspěvky souhlasím .

      ale nemohu souhlasit s tím ,že ruští bolševici zapříčinili 1.svět válku..atentátník byl cvičen v anglii a byli dva a dva pokusy o atentát, samotná smrt ferdinanda nebyla spouštěčem 1.svět vál.
      Spouštěčem byla obratná ,lstivá anglická diplomacie se záměrem cíleně vyvolat válku ,uvažte prosím ,že německý císař a ruský car byli bratranci....navíc v roce 1914 výraz bolševik a bolševici neexistovali ....bolševiky nestvořil lenin ale lenina a bolševiky stvořilo usa a anglie ...lenina jako neznámého přivedl do lepší společnosti americký diplomat... to jen tak zevrubně jsem uvedl Vaše argumenty na pravou míru
      • nechápete sarkasmus a ironii... :-))) i mně jsou okolnosti světového vývoje víc než jasné.....
  • Američani se do toho kouta zahnali sami. A bude pro ně hůř. naštvali už plno zemí. Plánování světové nadvlády končí, džonynci! *16*
  • Putinovi agenti, máte to marný, marný, marný... Putinland je v "píp" a tou svou "goebelsovštinou" ho nezachráníte.
    • Já a Já ty seš tutan a raději nepípej, aby z tebe neudělali grilované kuře.
  • Američané se nejprve odkopali a teď lezou ke křížku, trapáci
    • Problém je v tom, že u toho křížku je už obsazeno. Jsou tam Rusové. *1*
  • Otevřený dopis prezidentu RF Vladimíru Putinovi
    Vaše Excelence, vážený pane prezidente!
    Evropská unie požaduje, aby se v Krymu opakovaně uskutečnilo referendum, údajně jako důkaz, že i v přítomnosti pozorovatelů OBSE budou Krymčané hlasovat pro spojení s Ruskou federací.
    Vaše Excelence, nedovolím si Vám radit, ale dovolte mi vyjádřit přesvědčení, že tento návrh je pro Vás zcela akceptovatelný, ale pouze poté, co Evropská unie vyhoví Vašemu požadavku a uskuteční referenda v zemích Východní Evropy o tom, zda národy těchto zemí i dnes chtějí setrvat v svazku EU. Samozřejmě, za přítomnosti pozorovatelů z Ruské federace.
    V návaznosti na to uvidíme, zda bude ještě Evropa požadovat referendum ohledně Krymu.

    S upřímnou úctou,
    JFK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit