Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prezidentský úřad také ztratil svůj smysl. Zrušme ho.
    Prezident žádné pravomoce nemá a na kladení věnců bude stačit předseda vlády
    • Přesně zrušit než se tam dostane nějeakej kníže
  • My reklamní návrháři máme tóóólik práce, že nevíme kam skočit dřív, kdy já se zase dostanu na Tiscali, to nevím!
    • Simča je reklamní návrhářka.
      BTW zlej ruský trottle, tím že Simoně kradeš nick a podvádíš tu s bodama jen dokazuješ tvou ubohost
      • Simča je maximalně uklizečka
  • Budu tu až v lednu takže hezké vánoce. I tobě ZZZZ i tobě BTW.
    Zkuste místo hádek rozdávat radost ju.

    Reklamní návrhářka, hodná potvora Simča
    • táhni do pussy *1*
  • Téééda nicky teplouše Semjona Gayínka mají opravdu šťávu!!!








    PCHE !!!
    • Semjon jsi ty sám ruse hnuse BTW, ty jsi ho vytvořil a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona. Jsem holka a tobě to vadí, takže teplouš opravdu budeš.
      S řtím hlasováním podvádíš moc okatě plus mínus 7 ve stejné vteřině hlupáčku *2*
      • natrhnul ti sandál tak táhni lehká ta holko
  • https://www.super.cz/468607-hvezda-gipsy-cz-zada-kvuli-fanouskum-ortelu-ochranu-policie.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Jinak on nešel sedět za tykadla. On šel sedět protože odmítl původní trest v podobě veřejně prospěšných prací.

    Původní trest za tykadla... Mimochodem velmi slušivá...

    Jinak - anketa Zlatý slavík je jen fraška...
    • jasně za jiné doby hrdina.za mamlasů jako ty zločinec *7*
      • Na ničení cizího majetku nic hrdinského není ruský blbe
        • uražení cizího státu je hulvátství bl b e ale to tvůj mozek nepobere.
          • Rusko není stát ale teroristický zločinecký spolek od roku 1917 ovládaný a ničený komoušema. Ale to tvůj pidi mozeček nikdy nepochopí proruský hlupáku
            • Kurwa! Kdo jsou vládci Ruska?
              Komouše Jelcina nahradil agent komunistického gestapa KGB Putin.
              A tomu říkáš že v Rusku už komouši nevládnou? Jsi hlupák.

              Komouši rusku dál vládnou, dále vraždí a kradou.
              To že jmají tržní převleky na tom nic nemění
            • no ty žiješ v 20 století.a tvůj mozek nepobral že už je 21. století.
              douč se dějiny pak pokecáme
    • Vy Tykadlovci si pletete demokracii s anarchií.
      Ten pán se prostě dopustil vandalismu a ničení cizího majetku.
      Ať si udělá vlastní bilboardy Langra s tykadlama a bude to OK: Na to má právo.
      Ale nikdo nemá právo ničit cizí majetek.

      Tobě by se asi také nelíbilo kdyby někdo na tvoje věci maloval malůvky
      • To máte pravdu.
        Narodila jsem se v roce 1940: To to letí. Dříve jsem lovila chlapy.
        Nyní jsem stará babka v domově důchodců a lovím jen písmenka do křížovky *8*
        • Budu ti říkat Babičko.
          • Děkuji vám moc.
  • To prdící.
    Dem je komunista jak prase. Snaží se oblbovat mladé lidi kteří jeho komunistickou totalitu nezažily.. Za komoušů měly problémy i kluci s dlouhýma vlasama. Režim je pronásledoval.
    Mladým holkám zase bránil nosit minisukně.

    Komouš islamista a nacista. Všechno jedna pakáž. Snaží se vzít člověku nejen svobodu ale i jeho život. Furt mu chtějí předepisovat. To je totalita jak prase.
    • dlouhýma vlasama. Problémy měli jen problémoví, ale ti si o ně přímo říkali.
      • Dneska s dlouhýma vlasama nemá problém nikdo.
        To že se komouš montoval do osobních věcí člověka je jen důkazem zrůdnosti rudého systému
        • cenzura netu,fb. Je svoboda dneška.
          Popřípadě svoboda nzoru viz tykadla.
          • Za komoušů byla cenzura v celostátní televizi a ve všech režimem ovládaných novinách.
            Kritiku občan v tisku zveřejnit nemohl, cenzura by ji nepustila. Dnes lidé v novinách píší.
            Dnes se můžeš dívat na co chceš, číst co chceš, zpívat - za komoušů jsi nemohl. Cenzura.

            Jinak on nešel sedět za tykadla. On šel sedět protože odmítl původní trest v podobě veřejně prospěšných prací.
            Jinak v rusku jsou opoziční novináři stříleni a mláceni Kremelskýma posluhama.

            Ty sám jsi nejlepším důkazem svobody v naší EU. Nadáváš tu od rána do noci na EU a USA. Nejsi zavřený ani zastřelený. Za komoušů by jsi za kritiku hnil v base
            • Měsíce tu komolíš moje jméno Simona. Takže jsi haajzl a na slušnost nemáš nárok.
              Slušní lidé nikomu jméno nekomolí ubožáku.
              Na slušné lidi jsem slušná, na sprosté ruská prasata jako jsi ty jsem sprostá.

              Holky nemluví sprostě?? Ale mluví *15* *15* *15*
              Je vidět že jsi starej dědek zamrzlej v 50 letech a dnešní holky jsi neviděl ani dalekohledem *1*
            • holka není sprostá ale to ty víš simone viď
            • Simona je holka a tobě to vadí takže jí komolíš jméno.
              Takže mezi teplouše se řadíš jen ty sám ruskýý buuzerante zzzz.
              Jdi si tradičně vykouřit Zemana a olizovat Putinovu zadel zzzz homouši komouši
            • já z tebe teplej simone
            • Nefandi si ruský čokle. Jen z tebe mám legraci *1* *1* *1*
            • Krásně jsem tu pussy rozpálil :-)
            • víme sajmon, posluha
          • a co převracení slov a svoboda názoru když se chci vyjádřit o naší menšině dtíve cikán dnes rom?
    • nepopisuj nic o čem nemáš ani páru!
  • Já jsem za komančů nosil normálně lebku se skříženými hnáty coby skalní rocker. Nikdy jsem s tím neměl problém, až současná totalita.
    • Zpěvák Robert Kodym byl předveden za komoušů na stanici jen proto že měl v uchu naušnici.
      Měl chuť rudému fízlovi dát po tlamě a proto po převratu napsal píseň tak mi to teda nandej.
      Za komoušů byla totalita. Dnes není.
      Můžeš tu nadávat hňupe. Za rudé totalityx by jsi za nadávání na poměry šel do lágru
      • Robert Kodym není zpěvák ale d e b i l.A že se obléká jak buzzna za toho měli zavřít.
        • Robert Kodym je zpěvák a ty jsi závistivá nula.
          Jak se obléká je jen a jen jeho věc.
          za to chceš lidi zavírat prase? Zavřít je třeba totalitní zmetky jako jsi ty
      • i ty mudrlante! Koho tak zajímají výplody tvého chorého mozku?
        • Tvůj mozek nikdy chorý nebude, protože žádný nemáš, tupohlave.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/422167-v-nizozemsku-schvalili-zakaz-zahalovani-tvare-na-verejnosti.html
  • a kdo to poslouchá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit