Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cena ropy kdysi dosáhla přes 100 DLR za barel.A cena benzinu a dieslu byla podstatně nižší než dnes. Náklady na přeměnu ropy na benzin a diesel přeci nemohly dnes o tolik přesáhnout náklady.Z toho mi vyplývá,že nás dnešní prodejci pohonných hmot nebývale okrádají.A stát mlčky přihlíží.Hanba.

    • Neklame-li mne paměť, tak v roce 1912 byla cena ropy 120 USD za barel a cena benzínu dosahovala 40 Kč/l.

  • proto teeroristické státy americké zničili Lybii, Irák, Sýrii, 

    • Copak to, ale horší je svaz strádajících stepních rezervací, ten rád dobyl celý svět a za vedl v něm putinismus. 

      • Pokud je mi známo, tak žádný svaz strádajících stepních rezervací celý svět nedobyl a nic v něm tedy ani nezavedl. Rád nerad.

      • josef.chmela

        Tvůj největší problém je Rusko a Putin. Vstáváš s Putinem, snídáš, obědváš a večeříš s Putinem, jdeš spát s Putinem. Jsi nemocný putinismem. Jdi se léčit. A to jem ještě nenapsal nic o tvé fóbii z Ruska. Jsi opravdu nemocný. A nebo už tak hloupý "občan" bez vlastního myšlení? To bude ono, to se vám, zastydlým demokratům stává nejvíce, myslet pouze pomocí propagandy protože IQ pravičáků na víc nestačí.

    • Proto jsme cenu role toaletního papíru povýšili na více než 8,-Kč.I tím ničíme Lybii,Irák,Sýrii.Asi tak vidíte naši pomoc těmto třem uvedeným státům.Samozřejmě že je jiná.Z toho příměru je mi stydno.

      • josef.chmela

        Co to tady plácáš? Jaké role toaletního papíru, jak ničíme Lybiji, Irák, Sýriji my? Jakýpak příměr? Vždyť pisatel jura72 má pravdu a ta se vám, sluníčkářům a tzv. zastydlým "demokratům", nelíbí, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit