Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrtulník proti sršňům? Nestačily by JAS 35 Grippen?
  • Ten blbec, co tam vlepil tu fotku, v životě neviděl sršně. ( správně sršni - nom. sg. - ta sršeň)
  • No prostě bránili domov.
  • Bzučáku, příště si rozmysli, co napíšeš. Tohle, co z tebe vypadlo, svědčí o tvé ubohosti a jednoduchosti.
    • Vidím, že jsi na jemnou ironii ještě nedorostl.
  • "30 běžců",nebo 30 funících,potem zapáchajících magorů ? Vůbec se nedivím,že to ti sršni chtěli uvést na pravou míru a obnovit klid v přírodě.Kdyby ti "BĚŽCI" seděli doma na prd-li,tak by byli v pohodě.Mně jednou vlétl do pokoje sršeň,sedl si na mou sklenici,uchutnal pivo,spokojeně zabzučel a odlétl.Byla to slušná,přátelská návštěva.
    • Ty jsi ale magor. Výš co je to H2O? To bys potřeboval na vymytí tvého prázdného mozku.
  • No já myslím, že to nebyli sršni, jsou chráněný zákonem a nejsou nebezpečný, tak by to asi neudělali, ale nový druh jů es ej drojdů který tu měly nácvik hromadného útoku. Běžce ovšem lituji a přeji brzké vyléčení.
    • Taky netuším, který exot chrání tento hmyz a dokáže tvrdit, že není nebezpečný! Je jich už všude tolik, že už není možno být v klidu na zahradě! Mého syna píchla ve dvou letech vedle oka a dodnes děkuji, že neměl alergickou reakci, protože to by už asi nebyl. ( to bylo u babičky a do nemocnice daleko ) V našem domě se zabydlely ve větrací šachtě u komína! Jsem je tam zasíťkoval přes noc a bzučelo to fakt hodně dlouho, ale je pokoj! Chráněný nebo ne - moje děti ohrožovat nebudou - však oni své taky chrání a mě to bude zakazovat zákon ne?? To určitě! *16*
      • Souhlas a nic než souhlas. ten kdo je chrání ať si je zazimuje doma.
  • To nebyli sršni! To byli vojáci z Ruska *15*
    • A co když to byli vojáci z Ukrajiny? Nebo vrahouni a mlátičky z Ukrajiny? Nebo ti ta Ukrajina tak přirostla k srdci? Tos už zapomněl co dokáži kluci ukrajinští? Nebo je to jedno a budeš bránit Hitlera před Stalinem?
    • Na dovolené *1*
      • *1* *1* *1*
  • kdyby je napadli komunisti.
    • I tento inkognito modrý hrdina je boží tvor a jak říká Bible, že chudí na duchu mají již dopředu zajištěn posmrtný život v ráji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit