Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám v pokoji na koleji plakát Zemana, Ovčáčka a Forejta, mé idoly. s nima se večer mazlím.
  • Každý teenager v Rusku má v pokojíčku plakát s Putinem a tankem ARMATA, a tak je to dobře, jsou to vlastenci.
    Autor článku je placen Sorosem a hned je to znát.


    *7*
    • Já si spíše myslím, že teenageři v Rusku mají plakáty se Zemanovými Pussy, než s Putlerem.
  • proto 90 % mladých rusů obdivuje Stalina a jeho zásluhy v ekonomii a budoucnosti samotných obyvatel








    YEAH !!!
    • absolutní souhlas
  • Být občanem velmoci, ať už Ruska nebo USA, přinášelo a přináší skvělou možnost složit za její zájmy kosti kdesi v horoucí zadeli.
  • Jde o to,že člověk byl vždy odkázán na "tlupu" později i stát a čekal a čeká i ochranu a pomoc.
    No a stát od něj chce v případě ohrožení nasadit i vlastní život. Jenže co je kapitalistický stát který vede banda vydřiduchů a zlodějů a přesto si myslí ,že občan bude cítit "lásku k vlasti "
    a položí opravdu třeba i ten život ale pro koho a proč když stát se o něj neumí postarat a chce
    ať se každý stará sám o sebe kde se ve státu mají nejlíp ti největší gauneři a zloději !?!?!
  • Ruský národ má velký inovativní potenciál.
    • ano potenciál už má 100 let, ale zatím ho ještě nevyužili, nechávají ho uzrát *15*
  • Změny chtějí jedině takové, které je nebudou nic stát, a sní o státu, který se o ně postará!

    On Mojžíš dobře věděl, proč s lidem Israele putoval po poušti, než vymřely generace, kterým se stýskalo po plných hrncích v Egyptě - a zapomínaly na nesvobodu, kterou za toto platily!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit