Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další blb - otrok svého údu.
  • "Žalobce tvrdí , že odpůrkyně Brittany Lahm měla zpomalit vozidlo, držet oběma rukama volant a opustit dálnici, až pak si měla zkusit plavky zavázat. Obyčejný fakt, že ji mohlo obnažení její hrudi ztrapnit, neomlouvá, že tak neučinila " prohlásili před soudem právníci Jasona Pelletiera.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    žalobce a právníci jsou osli. holka se zachovala naprosto instinktivně. v takových situacích člověk nejedná jako počítač jenž by matematicky vyhodnotil situaci a jednal podle logiky. tohle je šoková emoční situace. proč žalobce nezpacifikoval mladíka který obtěžoval řidičku? dal bych žalobci podmíněný trest za spoluvinu na nehodě. děvče už má tak trauma z toho co se stalo a ještě nějaký vypočítavý imbecil jí bude žalovat.
    • No no no,zase tak jasné to není *3* ,taky bouráš pokaždé,když máš v autě mouchu,psa,skákající dítě,vosu? Podprda je sice silné kafe,ale..............Souhra špatných okolností a nezkušenosti,spíš bych to viděl 50/50,ale nejsem soudce *3*
  • Tak tohoto vobejdy škoda určitě není.
    • Chlapeček na to doplatil sám! Může si to pamatovat až na věčnost!
  • Co mám dělat, když mi spolujezdkyně za jízdy rozepne zip u kalhot? Mám pustit výstražná světla, houkačku a začít si oblékat výstražnou vestu, nebo to vydržet a v klidu dojet na nejbližší odpočivadlo? Někdo by se měl takovými věcmi zabývat!
    • To je jen pro Vaše dobro a určitě by se Vám to líbilo!
    • To je otázka. Normální chlap by si ho klidně nechal vykouřit a nejančil by...škodnej by přece nebyl, ne ???
      • Jo, škodnej jsem opravdu nebyl, dostal jsem na památku nějaký Tyfilis (už si tykáme).
        • Tak máš alespoň zaručeně věrného přítele, ne ???
      • Já to tak dělám, je to ale proti vyhlášce!
        • Nejspíš nemáš ani tu holku,natož auto,ty "komiku"!
  • Říká se, že za blbost se platí, tohle je, bohužel, její instruktivní případ.
    • ne, tenhle příklad je bohudík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit