Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Probůh, proč se na stát přenáší povinnost pomáhat těm, kteří podlehli fetu?? Co rodiče zanedbali má napravovat stát? Pochybný názor. Problém je v rodině a tá si to má vyřešit. Proč mám přispívat na chyby některých rodičů a následky jejich pochybení?? Větší represe kolem šíření drog by jistě přineslo aspoň částečnou nápravu.
    • Jo cukrovkář si to platí a feťák to má zadarmo
  • A co rodice, ti nevidi problemy svych deti...?!

    A kdyz si jich nahodou vsimnou, hodi problem na nekoho jineho...
  • Parchanti dnes mají všechno, ničeho si neváží, nemají žádné povinnosti, o nic se nezajímají pouze o mobil či tablet a facebook, rodiče na ně kašlou - jdou si raději za svou kariérou a pak to všechno takto vypadá. Nejdříve bych vychoval bejkovcem rodiče a pak jejich děti a žádná centra by nebyla zapotřebí. Celá doba je jaksi zdivočelá a zblblá a generace, po tzv. sametovce, jakbysmet.
  • Rozvrácené mladé rodiny,které zde nemají perspektivu a bohužel ani jinde díky 28 letému nákládání s tímto státem ,rozprodávající nevýhodně důležité podniky,vodu,minerálky a další bohatství lesy pole,louky ,ale i písek ,kámen.Neúměrně předražené byty,za nechutně vysoké peníze. Přelidněných zákonodárců ubohé zákony.To opravdu není k oslavě 100 let tohoto státu.Dal jsem si práci co tento stát vytvořil za 28 let tohoto ujišťovaného a denně proklamované svobody a demokracie a zjistil jsem ,že toho je opravdu málo,skoro nic.A myslím,že za posledních 12 let z vlády komunistů co mu zbývá těžko něco vytvoří.Bylo výročí defenestrace na radnici nestálo by to zopakovat?Prší od Magistrátu samé sliby,ale skutek utek.Chystám se udělat revizi 40 letého vládnutí KSČ a jen tak namátkou bude toho nesrovnatelně víc.
  • Nepamatuji si,že by tento problém byl u nás před rokem 1989,než k nám vtrhla demokracie alá USA a státy již zdegenerované na Západ od nás.Za mého mládí,když někdo přebral ovocného vína za 10Kčs tak to byl prohřešek a navíc takový rybízák nikomu neuškodil,ale děti měly sportovní vyžití za pár Kčs na rok .Spartakiáda byla něco úchvatného.Včera jsem viděl blahobyt z Irska a byl jsem šťastný jaký život jsem měl v této krásné vlasti,kdy nebyla devastována a rozprodána takovou měrou jako nyní plná hangárů na orné půdě.Lesní porosty likvidovány takovou měrou,že mě mrazí.Když jedu kolem koloníí Masaryků a Benešů ,kde se říkalo na rafandě ,tak tam rozhodně směřovat nechci.Jinak jsem si všíml,že je tady čím dál víc černých ,doufám,že ne budoucích spoluobčanů,které jsem nezval.
  • My a celá rodina jsme příznivci habsburské monarchie neboli Rakousko-Uherska,protože to bylo mocné soustátí,které zabezpečovalo rozvoj všech zemí v něm.Než byl rozložen stejným způsobem Masarykem a Benešem jako v roce 1989 Havlem a chátrou Československý stát dnes bezvýznamný státní útvar Česko a Slovensko,který se zmítá na rozbouřené Evropské politice a hledá přístav.Kde se prohánějí po nekvalitních dálnicích již několikrát bez přiložení finančních prostředků a zaplacení mýtného osvoboditelé sudetských němců za plného provozu a neuvědomují si a ani nechtějí,že tady je Evropa a ne prérie.Naposledy to bylo,když skončila škola a tam se tato armáda prohnala v loni za asistence zbytků voj .policie a bordel byl nasnadě.D1 není promenáda pro jakoukoliv armádu,protože ta je stavěna pouze pro osobní auta a přetížené kamiony a ne pro 40-50t vozidla ,pokud to nejsou překližkové pandury pro hrající si českou armádu.
    • Stryker není tank Abrams, má asi 17 - 18 tun a čtyři nápravy.

      Přetížené kamióny ničí dálnice a ostatní silnice, ten průjezd kolony není problém technický, ale politický.
      • Hrochu pochopils.Mě to vadilo,když jsem tam stál v koloně 3/4hodiny.Nevím proč se neprohánějí Polskem,když si je tam pozvalo.To je již to české patolízalství.
  • Úryvky z deklarace

    Zvýšená pozornost věnovaná boji proti xenofobii, rasismu a diskriminaci: partneři vynaloží úsilí na potírání těchto jevů a podporu vyváženého mediálního narativu (pozn. propagandy) o migraci a diasporách založeného na faktech a zdůraznění jejich pozitivního přispění k rozvoji společností v zemích původu, tranzitu a v zemích určení…
    Cílem agendy pro udržitelný rozvoj do roku 2030 je podle bodu 10.7 “Usnadnit řádnou, bezpečnou, pravidelnou a odpovědnou migraci a mobilitu lidí, včetně provádění plánované a dobře řízené migrační politiky “…
    Ve svých intervencích (pozn. na podporu migrace) se budou partneři snažit zapojit všechny subjekty pod koordinací vnitrostátních orgánů (regionální organizace, místní úřady, tradiční a obvyklé orgány, zástupci občanských společností a migrujících a uprchlických komunit, sociálních partnerů (neziskovek), soukromého sektoru a médií a akademické obce (tzn. vysoké školy)…
    Od svého založení Rabatský proces důsledně prosazoval pozitivní potenciál pravidelné migrace a klíčovou roli diaspory pro země původu, tranzitu a určení. Posílení synergií mezi migrací a rozvojem představuje prioritní oblast a je specifickým rysem procesu Rabatu. Partneři dialogu souhlasí s touto cestou a zaměří se ve většině svých opatření na maximalizaci přínosů pravidelné migrace…
    Vezmeme-li na vědomí výše uvedený cíl 10.7 Agendy pro udržitelný rozvoj do roku 2030 (tzv. Agenda 2030), partneři Rabatského procesu uznávají, že je třeba podporovat a posilovat cestu k pravidelné migraci…
    Akce 9: V duchu partnerství se věnovat zejména otevřenému dialogu o usnadnění udělování víz…
    Partneři z Rabatského procesu opakují své dodržování závazků vyplývajících z mezinárodního práva v EU oblasti návratu a zpětného přebírání a připomínají význam udržitelného opětovného začlenění. Opakují jejich podporu principu nenavracení a souhlasí s tím, že upřednostňují jen dobrovolný návrat (migrantů)…
    • jen moudrý maďar nepodepsal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit