Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukal jsem vedle co je slávy, když se švýcarské k.ávy vracejí z dovolené v horách. To když se u nás naše k.ávy odněkud vracejí, tak po nich ani pes neštěkne. 😀

    Musel jsem to vytečkovat, protože mi server vytýkal, že jsem prý napsal nevhodná slova. 😯😂

    • pavel.zajda.7

      Už tě předělali na chlapa Simono? Jsi šťastný/šťastná?

  • Copak to, kavárny přežijí stovky let. Hůř na tom jsou putyky IV.cenové nejen na Vysočině. V cizině jsou ale výjimky: byl jsem na předměstí Londýna v krásné útulné hospůdce, kde bylo čisto a nekouřilo se tam a měli tam výborné jídlo. A ta hospůdka prý měla 300 let. 🙂
    • Ty si "byl" Simono? Jsi vážně teplouš!

      • Křenkovi je hic, proto byl v Londýně, tam má spousty thermo kámošů!

  • KIMCID

    Staleté kavárny přežily historii.Naše republika se nedožila 74 let natož 100 let. Díky pane Havel

  • Kavárny se staly kultuními památkami, ale jen ty, ve kterých se Chrchla poblil a pochcal!

    • To (zjevně) zloděj nicku:

      A co teprve ta putyka IV.cenové na Vysočině, kde se podobně choval "symbol" naší země a kde také ten "symbol" prý objímal stromy když měl virózu. Později ovšem když mu pes shrnul koberec, tak to dopadlo hůř a "symbol" skončil na nějakou dobu na invalidním vozíku.

    • Zdravím, zloději, je vidět, že jste stále stejní. Nic se ve vašem myšlení nezměnilo. Ale to je vaše škoda, je mi vás líto. 😍

  •  Brzy i naše vláda i Hrad uznají historickou důležitost kaváren u nás. 😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit