Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se dalo čekat - kolik mají míst v Parlamentu "Piráti" a kolik "STAN"?

    Předčasné nové volby do Parlamentu budou co nevidět...

  • josef.chmela

    Perte se a žerte se, šmejdi.

  • dzixy

    Kettlingu, když si přečteš svůj příspěvek a dáš do češtiny, nevyzní ti to nijak radostně😇😎

    • Zkusil jsem to podle rady ale žádný třeba MI místo my , taková poměrně v češtině zásadní věc jsem ve svém textu nenašel. 

      Ještě poznámka. Rozeznávám , nebo se aspoň snažím dělat rozdíl mezi překlepy třeba  ze samodoplnění a takovouhle opravdu hrubkou. Toho prvního mám v textu sám hodně. To druhé se snažím vyloučit . Tím vice něco tak jasnýho jako to výše uvedené . Podle přepnutí na ten který jazyk občas píši bez diakritiky. To zase způsobuje ovulační záněty figurce zde samozvané okoun. O to vice mne to těší a s radostí v tom pokračuji. 

      • Dost schizofrenní výlev...

        • Jojo dědku svatá pravda. U tebe je ta schýza už dál než u emana jatýrka ty presidente. Pod kolika jmény tady masturbujes ty gapacyto fon kopírka .

          • Vetchý dědo keťáku, neunavuj se. Nepřepínej. Nevnucuj se.Tady není zájem. Ty onuce zdejších stránek máš svoje skopčácké místo v DDR. Tady není místo pro smradlavé skunky z DDR. Tady je každému ukradený páchnoucí tchoř, tobě podobný. Jsi u nás i v DDR vyvrhelem a otloukánkem. Do které si lze kdykoliv radostně kopnout. To už se  takovým velkohubým žvastalům dělá.

            • Nemá cenu se zabývat koprolalií toho tvora pod nickem "Kettling". 

              Navíc koprolalií, stále se stupňující. Je jedno,zda je v Německu, nebo           

              v Česku, či jinde. 

              Potřebuje odbornou péči a kvalitní léčbu. K té je nutno ovšem odebrat

              i anamnesu (předchorobí) - takže nevím, který jazyk pro něj bude lepší...

  • vanhorne

    Jeste se tam poradne neusalasili a uz se zacinaji hadat? To nevypada moc dobre.😯

    • Ba naopak, vypadá!!!!!

  • Piráti se zbytečně ztrapňují - kroužkování je popsáno ve volebních pravidlech...

    Je pak už pouze na voliči, jestli kroužkování využije, nebo ne...

    A že se málo Pirátů kroužkovalo - nad tím by se měli sami zamyslet a ne napadat koaličního partnera...

  • Bartoši, ty pohlavní orgáne, ty už jsi jako Bureš, dobré mi, neúspěch, to oni. Myslíš, že se najednou nažere tolik vepříků u malého korýtka? Musíte se střídat. Teď z vás má Bureš, kterého nesnáším, akorát legraci a to jste k tomu korytu pořádně nezasedli a už chrochtáte.

    • Sedláku , sedláku ta vesnicka jednotřídka kterou jsi ještě nedochodil je sakra znát. „ Mi  „  , to hovoří za vše. A nebo že by aparát sám , ty nic ??  Taky tady je jeden takovej. Prej co napíše jeho telefon ho nezajímá. Jaký má ten telefonní zázrak značku dodnes nevím , neprozradí.  Dědek janak / okoun aspoň bezpečně kopíruje a vkládá , ty sem sypes svoje vesnický moudra i takovejma hrubkama. I ty jeden študente ...

      • Kettlingu, ještě ale nemám motýle ani Kalúska. Jinak ty používáš správně interpunkci a PREJ píšeš česky.

      • To je to keťáku. Tady u nás si každý může psát co chce. Netýká se tebe. Vtěrko z DDR. Tady nikoho nezajímá, jak to všechno vidíš ty. Obyčejná sprostá lůza z východního Německa. A vyzkoušej nová vlastní slova. Zatím se opičíš po mně. Přebíráš. Ale moje brilantní obraty jsou určeny primárně tobě. Chamradi s igelitkama z pod mostu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit