Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím, co četli ti přede mnou diskutující, ale jejich příspěvky mi připadají nějak "mimo mísu"...
  • Topole, souhlasím, že za komunismu byla jiná doba. Režim byl totalitní, fašistický a byli jsme de facto kolonií CCCP. Ale lidé se z velké části narodili a byli vychováváni rodiči a učiteli pocházejícími z 1. republiky. Tehdy čest, pravda, morálka, vzdělání nebyly pouhé "buržoasní přežitky" jako za komunismu. Tyto hodnoty komunisté soustavně ničili a vnucovali lidem "proletářské chování" a tady máme výsledek.
    V současné době sice máme formálně demokracii, ale lidem chybí morálka, úcta ke skutečným hodnotám, schopnost zvažovat fakta a správně se rozhodovat. Chybí nám OBČANÉ. Převládá stádo ovcí, které je snadno manipulovatelné a čeká, že se o něho "někdo" postará, řekne mu co má dělat a hlavně že se nebude muset příliš namáhat přemýšlet.
  • To už jsem tak starý, že tohle co tady píší znám ze stránek novin !?!?
    No budiž ale jsem o dost mladší a i když jsem pracoval do 62 tak znám názory stejných
    ročníků a většina už by ani nechtěla žít v téhle době !!! Asi to mnozí nechápou ale byla jiná doba ale HLAVNĚ JINÉ vztahy mezi lidmi !!! Ale tahle "demokracie" je pro ty co mají ostré lokty a umí okrádat takový ty důvěřivé co vždy myslí na na všechny a né jenom NA SEBE !!!
    Ale těší mě ,že tahle "DEMOKRACIE" není na furt !!!
    • Naprostý souhlas s vašim názorem.Jsem rád,že jsou mezi námi také slušní lidé jako Vy ,ne co tady píše zeMan a jemu podobní.Mě by taky fackovala hanba ,kdyby mě někdo mínusoval a začal bych přemýšlet proč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit