Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    Piráty jsem volil, ale netušil jsem, že se jich zmocní Kalousek? Kulatý stůl a slepá spolupráce??Je to velké zklamání!
  • Babiš je názorná ukázka toho, k čemu čeští zemédelci používají dotace. Kolik takových Čapích hnízd a dalších kulišáren se asi děje, když někteří ti chudáci dotovaní mají doma sbírku Ferrari!!
  • Piráti.Jsou ve sněmovně neposkvrnění a už se obnažují v politickém souboji a celkem jim to jde,neboť těmto klukům a holkám bylo před 15-20 lety k pláči,když jim někdo jiný z dětí rozbil bábovičku.Dnes se bude muset stará garda poslanců vypořádat s notoricky známými kverulanty,kteří nechtějí nic jiného,než dokazovat svoji výjimečnost.No a v podstatě si i oni /piráti/ koledují o to,aby se někdo postaral o jejich neúplnou bezúhonnost.A boží mlýny melou pomalu.
    • melou pomalu, ale jistě, na ISIL došlo, na Babiše došlo i na to jeho ANO dojde. Do roka to bude stejně obskurní spolek na pokraji vyhynutí jako SPO.
  • mohou ti bezvýznamní šmudlové namítat. Co asi tak zmůžou?Nejlépe jim jde vykřikování a vyvolávání šarvátek. Ale to mohou tak doma v kuchyni. Ve sněmovně jsou obecně pro srandu. A tak už to zůstane, než úplně a nafurt vyfičí.
    • Dobře maskovaná, soudružka ministrině. Já bych jí tipnul na prodavačku v řeznickém obchodě, někde na Balkáně.
      • a vídíš to? Je na ministerstvu. Má solidní postavení byt v Praze a solidní příjem. Ty sedíš v promrzlé garáži, chodíš na sběr a vracíš sklínky v Albertovi.Závistivě tady prskáš. Taková klasika. Holý zadek a huba plná blbých řečí.
        • To o tý garáži, smolíš furt dokola, už se opakuješ. Určitě to nebude z tvý hlavy.
          • ale trefil jsem se, co? Ty holý zadek ale huba plná blbých řečí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit