Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak dlouho budou Benda a Tluchoř strašit v poslanecké sněmovně?Dobře tu sebránku nazýval Miloš Zeman, že je to posranecká sněmovna. *12*
  • Silně pochybuji, že současná ODS to myslí upřímně. Dnes v Otázkách Václava Morabce jsem zaregistroval z úst Tluchoře, že Drobil je po vyšetřování policie nevinný.
    Za myšlenku se opravdu netrestá, s tím souhlasím. Ale co morálka, to vypadá, že jsou všichni z jednoho těsta. "Já nic, já muzikant".
    Bohužel se už dávno morálka našich politiků přelila do společnosti a podle toho to tady také vypadá. *12*
  • Musím sdělit, že jsem se na pořad pana Moravce díval, trojkoalice je banda darebáků, respektive jejich špičky, které mohou měnit systematizaci zákonů a vytváření si legislativy a legislativních procesů pouze pro sebe. Je otázka, proč, ale na tu si určitě každý dokáže odpovědět sám. Až to dopadne jak v Londýně, to budou koukat:-)
  • V dnešních otázkách V.Moravce mně zástupci koalice připoměli trojici Spejbl, Hurvínek a Mánička.
    Ovšem jednička jako vždy byl plácala Tluchoř.
  • Vondra ne a ne odstoupit. Z této "demokratické" situace v Česku se chce řadovému občanovi, jen blít, blít a zase blít.
  • Tluchoř a Benda jsou velicí oblíbenci mezi lidmi, tak také v ODS.Proto se jim věnují televizní kamery.Jen tak dál popularita stoupá do nevídaných rozměrů. *4* *4* *4*
  • Ten Gazdík je jiný kafe než ten podělaný John ! *4*
    • To není káva,ale logr,vždyť po boku Kalouska může být jen grázl či blb.Gazdík bude asi blb.Ale jinak ta trojka a k tomu Marek Kim Benda na Primě snad předčili i politiky před rokem 1989.To je spodina národa,nikoliv elita a tragédie pro nás všechny. *11*
  • To jsou všechno kecy pro zblblou pravicovou veřejnost. V trojkolce se jede dál, jako by se nic nestalo. VV a Top 09 čekají až se vše zamete pod koberec a na vše se zapomene, nebo se objeví zase jiná aféra. Nic nového pod sluncem. Vždyť se za 21 let vládnutí tzv. demokratických stran nikdy nic nevyřešilo!!!!!
  • Ovšem nejtrapnější byl opět Tluchoř. Myslí si o nás, že jsme pitomci a že vše se dá zamést pod koberec a udělat tlustou čáru.
    • Jo, on si myslí, že jsme pitomci, že nemáme paměť, obvzláště my, co žijeme kolem Brandýsa n.L., kde on jako uvědomělý svazák vyrůstal. On si myslí, že jsme pitomci, ale my víme, že pitomec, lhář a tunelář je ON!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit