Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nefér, když si strana s nadpoloviční většinou dělá co chce a změní si volební pravidla k obrazu svému. Je to svinstvo. A je mi jedno, zda to poškodilo zelené nebo někoho jiného. 30 procent odevzdaných hlasů v Praze padlo do stoupy. To je normální? Volební účast pod 50 % a z toho ještě 30% k ničemu. Jestli je tohle demokracie, pak potěš pámbu. Pan Šťastný je jeden z těch nechutných hajzlů, kvůli kterým ODS zásadně volit nemohu, ač jsem naladěn spíše pravicově. ODS však s pravicí nemá mnoho společného. Je to klientelistická sebranka. Smutné ovšem je, že není koho volit, léta už je to volba proti někomu jako menší zlo...
    • Nezbývá než souhlasit a to na 100%!
  • Sice souhlasím,že strana zelených udělala více škody než užitku,ale podle mého ODS káže vodu a pije víno.Nyní p.Nečas burcuje davy proti volení senátorů za ČSSD s tím ,že by v senátu byly obstrukce.Ale víme,že ODS se v senátu s nikým nebavila pokud chtěla,aby vše prošlo jak chtěli ONI.Dokonce se o tom ani nejednalo.Kde je tedy prvek demokracie?Spíše mi to připadalo jako vláda jedné strany a to už jsme tady zažili.Takže,když se ODS dohodla,že bude pouze 7 obvodů v Praze tak si to i prosadila.Chtěl bych se jen dožít chvíle,kdy se ODS dostane do stejné situace jako dnes např.STRANA ZELENÝCH,jestli by i ona nevznesla protesty.Ale co,jak se říká :POLITIKA JE SVINSTVO.A mě se zdá,že dnešní politici neví co říkali včera *4*
  • s tímto příspěvkem mohu jen souhlasit,j
  • Strana" Zelených",za krátkou dobu u moci,dokázala nadělat této zemi takové škody,že by bylo nejvhodnější znárodnit majetek celých jejich politických rodů a všechny členy této strany zapřahnout do žentouru,aby chozením do kolečka, vyráběli ekologicky čistou elektrickou energii.Tak pomáhali odčinit škody,které této zemi napáchali.
    • .. nevšiml jsem, že byli u moci. Ti ostatní, s nimiž byli vždy v koalici, jsou beránkové?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit