Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Štastný je neštastný modrobolševický mudrc. *5*
  • Radši skákat podle nich, než podle ODS zlodějů.
  • Je to pravda, odboráři pískají a ostatní skáčou.
  • Jako vždy - sbírka primitivních výlevů oranžových poloopů.
    • Bratře v modrém máš pravdu.Přijď mi pomoc za 30Kč na hodinu bourat zeď a budeme spolu nadávat na tu oranžovou pakáž...Bude tu Hrdla,Janoušek,Řebíček,Dalík,Blanka,Opencard,táta Klaus a další z našeho proma teamu.Jo pozval jsem Melčáka ještě mu něco dlužíme.... *5*
  • Zlodějna a arogance tomuto zparchantělému ODSákovi kouká z očí.
  • Šťastný, skákej, skákej! Možná se Ti v hlavě rozsvítí! Vůbec jsi to nepochopil, proč ti doktoři do toho šli.
    Doufám jen, že Tebe a tvoji drahou!!! stranu to nikterak neohrozí!
    Pro svůj klid si jen říkej, jsem jenom dobře placený politik, který pro tuto společnost nic neznamená, jsem pouhý odpad! A srovnej si ty Tvoje peníze za nic nabyté, s těmi penězi co dostávali doktoři jen díky nemravným přesčasům.
    Ještě Ti to nedošlo?
    *3*
    • Sakro ty jsi češtin *1* . Ještě něco nám tu napiš slintálku *3*
  • To fakt nechápu,je mě jedno modrý či oranž.,ale kdo se zastane pacientu,kteří si zdravotnictví platí?
  • Už od pohledu je to BLBEČEK
  • Ubozí oranžoví nevzdělanci, je třeba vás pořádně přitáhnout k práci, aby jste neměli čas tu psát vaše nenávistné slinty.
    • Až ti oranžoví nevzdělanci na tebe přestanou pracovat, tak chcípneš hlady, protože jsi moc rozumu nepobral.
    • Ty vole,si neber vůbec slovo vzdělání a práce do úst,neboť vy modří si to pletete s vyčůraností a zlodějny ze státních peněz a navíc si necháte říkat podnikatelé.Hezky se vyspi,ať ráno můžeš jít zase podnikat. *3*
  • Už aby takový skákači-zloději jako Šťastný a Šnajdr doskákali až do kriminálu, to by bylo pro tuhle zemi nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit