Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes i Ukrajinci nechtějí pracovat pod 100,-kč na hodinu. Zato češi rádi dělají i za 60,-Kč na hodinu. Není to zarážející? *6*
  • Správný nadpis by měl znít. Zaměstnavatelům chybí levná pracovní síla (otroci), protože místní lidé už konečně dostávají rozum a za tak mrzký peníz nechtějí dělat kvalifikovanou práci. Jsme v Evropě , náme jídlo, benzín energie, telefon, ubytování, všechny ceny jsou na úrovni západní Evropy, jen na ty platy se nějak zapomělo.A všem zaměstnavatelům, to samozřejmě vyhovuje. *8* *8*
  • Na radnicích a krajích to ovládají většinou rodinní příslušníci vládnoucích...
  • Jen jestli to ti naši politici s investičními pobídkami nepřehnali... celá naše zem bude zastavěna , nebude zem. půda, nebudou kloudné lesy...již teď se dusíme ve smogu...
  • A další "perla" z pera Pavla Jégla. Není pravý opak, než tvrdí v názvu článku, že jsou to samí podnikatelé, kteří vyzývají stát, aby umožnil firmám přijímat Ukrajince o něco rychleji, než doposud? A ten Pavel se nepolepší, a nepolepší
    • Chtělo by to číst víc, než jen titulek... ano, podnikatelé chtějí přijímat víc cizinců, ale proto, že českých lidí prostě nemůžou sehnat dostatek neboť jich hodně nasaje státní správa... titulek je jen obrazný. *3*
    • stát přece chce pomáhat podnikatelům....Ono je to těžké, když nejsou lidi.. ale co s nimi, ažzase přijde krize.. ty se cyklicky opakují...
  • stát to pocítí u voleb
    • vysvětli....
  • ani haler ze mzdy ! Dalsi kolo bylo Zeny do vyroby . Padesata sedesata leta . Kdyz jsem delal CVUT tak nam professor rekl mimo kameru tak nejak . Nejhorsi pokles kvality byl vstup zen do tohoto oboru. Njn , svet je kulatej a porad se jen opakuje .
  • To, co delaji Ukrainci nam, to my jsme delali Nmecum.
  • Pokud Německý zaměstnavatel v České republice nezaplatí jako v Německu nechoďte do práce, ale rovnou do stávky, ovšem Český člověk je jako tupá ovce. Vláda může vzít západní dělníky, když stále tvrdí, že máme nejmenší nezaměstnanost v Evropě. Můj kamarád přehrabuje odpadky s Turka a různýma barevnýma v Rakousku. Říká barevného zaměstnavatel nesmí propustit protože nařízení EU mu to zakazuje, mám placenou dovolenou o týden delší než u nás, stále nějaké svátky a min plat 35 000 Kč. Turek když řekne, že neviděl delší dobu rodinu, tak ho zaměstnavatel musí pustit a ještě mu dá na cestu.
    Říká jsem spokojený a nikdy bych se domů nevrátil. Důchod budu mít daleko větší než ušmudlaných 11 000 Kč. Další kamarád dělá v Rakousku ve skladu za pouhých 2 500 Éček. Je tam už 10 let.
  • já mám doma tolik práce, že nemám čas chodit do práce......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit