Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strč si je do pr..le.projbali jste finance tunelováním,předražováním státních zakázek a mi to ted máme ze svého zachranovat?jen aby jste měli korýtka plná?
    ses asi praštil ráno hlavičkou do futra,né?
    řekni si cigošům co nehákujou,kradou a mlátěj lidi,at ti dají sociální dávky které jim serete,a budete mít dost.
  • Já si kupuji toaletní papír v LiDLU.
  • To už je do nebe volající. normálně myslící člověk žije z toho co má a na co má.
    Proč sakra pořád naši politici žijou na další a další dluh. Jednou to dopadne tak, že stát začne znárodňovat a znovu prodávat, aby bylo na dluhy. Bankrot se nazadržitelně blíží! *3*
  • Příští rok vše nasvědčuje,že pro všechny lumpy,kteří přes dvacet roků tuto zemi zbídačují,bude konečná.Spíše se pak evidence věřitelů,pak bude ztotožňovat s evidencí zlodějů,kteří tuto zemi zbídačili.A na katovské mučírně budou vysvětlovat,jak k tomuto majetku přišli.
  • Už zase připravuje současná vládní banda situaci,aby měli co rozkrádat.Že by se ti co současné vládní bandě půjčí, dočkali návratu svých financi,je méně pravděpodobnější,než ,že je rozzuřené davy narazí na kůl.Prostě ,ten kdo poctivě pracuje,tak na takové nákupy dluhopisů nemá.
  • Tak si vyberte vážení, buď se "tisknou peníze", respektive roste státní dluh a nebo budete všechno cálovat jak mourovatý...At se děje cokoliv, lidi nadávaj...prostě demence....
    • ... platete si demenci s demokracií alias pravdoláska *1*
  • Světovou ekonomiku bude řídit Čína, protože ta jediná na světě má tzv.přebytkovou banku. Ta nakonec půjčí všem státům, kolik si budou přát. Pak zase nebou tyto státy schopny splácet, tak budou dávat Číně sami sebe. Tak to bude. Věřte tomu.
  • Nedá se nic dělat. Celý svět prodává dluhopisy, aby získal peníze do státní kasy. V našem případě to znamená to, že státní pokladna je vybrakovaná. Vytunelováním podniků, rozkradením majetku, prodejem českého průmyslu a českých bank do rukovu cizinců jsou na věky kohouty příjmů do státní pokladny uzavřeny. Ani zdražování nestačí na pokrytí státní pokladny. Další krok je právě snaha půjčit si peníze od lidí na chod státního aparátu. Jinými slovy to znamená, že si půjčují, aby mohli splácet úroky z půjček. Závěr je jednoduchý. Bankrot je tu a jediné co Kalousek bude moci udělat v budoucnu je DEVALVOVAT českou korunu, což bude velká porážka vlád, které tuto zemi svým neschopným vedením dovedli a rozkradli. Nejsou peníze už ani na policii a bude se tam propouštět ve velkém. Je tu Bankrrot .
    • Máš pravdu.Tato země se řítí ke státnímu bankrotu,jen to sviští.Přesto političtí šíbři kradou pro sebe dál.
  • Já státu rozhodně půjčím a dokonce i 100 000,-, ale mám jednu podmínku - nebude tam Kalousek a ODS, ale ani ČSSD. Panu Bártovi taky půjčím.
  • Při předpokládané inflaci po zvýšení DPH v příštím roce ve výši kolem 5 % je ten výnos fakt trhák.
    Za každých investovaných 1000,- Kč ztráta 40 kaček, to se lidi fakt o ty dluhopisy poperou.
    • Konečně někdo, kdo kromě psaní umí taky počítat! Super!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit