testovaci text

Diskuse pro Článek

Stát vyhodil desítky milionů za školské portály. Dnes weby nabízejí sex a erotiku

6. 10. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Školské portály a weby přišly stát na desítky milionů korun. Místo praktických informací o vzdělávání a výuce dnes nabízejí dokonce i články o análním sexu, tantrické masáži či erotice.

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 12

napsat komentář

ferda mravenec (inkognito)

7 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nškdo, někdo odpovědný,kdo má /měl na to plat to přeci nařídil,podepsal a schválil !!! A bratru jich na to bylo v parlamentu 200 !!! Tak ti,kteří pro to hlasovali,schválil hezky do pruhovanýho makat a platit. Takových zlodějin tu bylo a nelze aby to stále platili z daní občané !! Protože,když pracuji z každé koruny platím daň,platím zdrav.social.důchod.pojištění -které stále bez mého souhlasu ta banda zrádců a zlodějů v parlamentu a vládě vykrádá !!! Pak rozdává těm,co již po několik generací ani neví co je to slovo práce !!! Z každé věci,kterou z vydělaných,zdaněných korun po ušetření koupím opět zaplatím daň !!! Z chleba,spláchnutí atd.!!! Když z našetřených korun koupím starší auto,zaplatím ekopokutu ,opětovné nesmyslné registr.prohlídku 300,-Kč a 800,-Kč za přeregistrování !!! Ale ty úředníky již platím za svých daní !!! Když postavím dům,z každé cihle opět platím daň a když v domě bydlím platím daň !!! A když mě vezou v tom černém do místa 2x2x07m moje děti opět zaplatí daň !!! Když ministerstvo bo jiný posr.úřad dosatane pokutu nikdy ji neúlatí ti,kteří škodu způsobuili,ale opět ji zaplatí daňový poplatník !!! Po 1989 tu mají práva jen dájtě dafky,vrazi,násilníci,přivandrovalci nájezdníci atd. Za 28 let tu nebyla jedinná vláda vč.nynější co by nekradla,neničila a byla zodpovědná těm kteří ji volili !!! Od roku 1989 ,kdy si ta banda zlodějů v parlamentě schválila,že je nelze odvolat -to se neodvážili ani komunisté -nás cílevědomě tlačí do nevolnictví,do otroctví. Protože jak prosazoval i Áda-těm na východě stačí aby uměli napočítat jen do padesáti a číst umět nemusí !!! A také se tak již 28 let k nám jako ke gastarbeiter,ale spíše jako knecht či
sklaven. Dokud nebudou tvrdě potrestáni ti,kteří škody a zlodějiny způsobí,do té doby budeme jen böhmen und mähren
8.10.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ferdo mravenče, souhlas. Jenom nezapomínejme, že je to jenom pokračování komunismu v jiných barvách. Za komunismu tomu bylo hůř: lidi museli pracovat a dělat v podstatě to, co jim soudruzi určili často bez možnosti výběru a dostávali "plat", který byl ve skutečnosti pouhým kapesným. Výběr zboží v obchodech mizerný, na mnoho věcí se musela stát fronta. Soudruzi ovšem měli své prodejny...
8.10.2017
vlákno reagovat

Major čs. armády Terazky (anonym)

4 souhlasí, 14 nesouhlasí

STÁT JE NEJHORŠÍM HOSPODÁŘEM!

O tom jsme se přesvědčili v letech 1948 - 1989. kdy bolševická vláda země (zdánlivě s vyrovnanou ekonomikou) vytvořila obrovský vnitřní dluh - zaostávání technologií, neudržování stavební a silniční infrastruktury, stavba betonových - energeticky náročných - králíkáren místo kvalitních bytů (kdyby neproběhlo nyní zateplování a další úpravy, byly by neobyvatelné), atd., atd.

Umělá zaměstnanost, kdy armáda fakticky nezaměstnavatelných byla odsunuta do kriminálů, případně ústavů sociální péče (jejich potenciální klienti s omezenými rozumovými schopnostmi tvoří více, než 90% nezaměstnaných) - "díky" nedobré politice nevládních organizací, které si vydupaly jejich propuštění z ústavů - ale dále se o ně, co s nimi bude, nestaraly, jsou na ulicích. Tyto nevládky (nejhorší škodná v sociální sféře) přece svůj "úkol splnily" . . .
7.10.2017
vlákno reagovat

kolokolokolo (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

7.10.2017
vlákno reagovat

jarda (inkognito)

14 souhlasí, 0 nesouhlasí

Všechny zainteresované dohledat, vypráskat bičem z lukrativních postů, uhradit výdaje a ztráty, vsadit do nápravných zařízení!
6.10.2017
vlákno reagovat

Socani škůdci země! (inkognito)

26 souhlasí, 0 nesouhlasí

vymysleli v Praze na školství takovou zhovadilost nazvanou "inkluze". Tj. děcka která se v pohodě pro svůj handicap vzdělávala na zvláštní škole - jsou zařazena do normálních tříd. Ovšem včetně darebáků třeba z polepšoven. V školách pohroma! Třídy naprosto rozhozeny, Defekti se stejně nic nenaučí jen brzdí třídu. Třída postupuje extra pomalu protože se učitel musí neuvěřitelně zdržovat s defekty. Totální kolaps - ale je to nový trend. Hoši s tím běžte do prrdele. Trenažéry dovedností zkoušejte v Africe, a né na zdejších děckách.
6.10.2017
vlákno reagovat

jen tak pár cisel (inkognito)

13 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tohle je přece globalistický záměr "nové Evropy"..rozložit národní teze.,což je i školství atd..a z dětí..později i z nově již multikulti genderově "převychovaných" lidí., udělat jen tupé, nesvéprávné a hlavně poslušné ovce - otroky., zcela již závislé na "vrchnosti" !
6.10.2017 upraveno v 20:59
vlákno reagovat

Pink facebook.com

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

Buzkovou zavřít na doživotí.
6.10.2017
vlákno reagovat

A máme tě (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Dobrý nápad a počin .A o tom to je.
6.10.2017
vlákno reagovat

jen tak pár cisel (inkognito)

19 souhlasí, 0 nesouhlasí

No., prostě klasická "spolupráce" ve stylu.."politik" s.r.o. a "kamarádi"., si podávají ruce a přihrávají si vzájemně kšefty, peníze, funkce atd..To se tu děje napříč politickým i společenským spektrem..už do doby, co nastoupil soudruh Vašek Flaška i s tím druhým soudruhem Vaškem, co nechal na nějaký čas zhasnout, aby se lépe "privatizovalo"..všem kumpánům, kamarádíčkům a bývalým komančům okolo..a ti další., co přišli po nich., to někteří samozřejmě okoukali taky.,protože byli by hloupí, kdyby nehrabali., když si to "stát" i lidi nechají líbit a dokonce je i stále a stále volí pořád už cca 28 let.,všichni drží hubu a krok s tím, že mnozí tomu dokonce tleskají i na těch školách a jinde taky ?!
6.10.2017
vlákno reagovat

tony (anonym)

12 souhlasí, 5 nesouhlasí

Jediné na co mělo čas to odporné Ozubené vejce bylo zametání důkazů o jeho roly v kauze OKD.
Vláda ČSSD = 4 promarněné roky bez jakékoliv koncepce.
6.10.2017
vlákno reagovat

Jou (anonym)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

po přečtení tohoto článku se návštěvnost serveru zvýší o 95 % .
6.10.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.