Přejít na výpis diskuzí

Štěch: Zbavme se těch, kteří chystali pád Sobotky

29.10.2013 16:21
108 příspěvků

Sociální demokraté by podle předsedy Senátu Milana Štěcha (ČSSD) měli své vedení zbavit lidí, kteří zákulisně připravili výzvu předsednictva k odstoupení Bohuslava Sobotky z čela strany. Štěch dnes ocenil podporu, které se Sobotkovi nejen od členské základny dostalo. Podle předsedy Senátu má silnější...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Cesky narod si neumi vazit svobody a demokracie, protoze je pokriveny z dob komunisticke perzekuce. Bohuzel devadesat procent ceskeho naroda jsou primitivove, ozralci a zlodeji.
  Nerad to pisi, ale jsou to nase letite zkusenosti. Do Ceske republiky jezdime pravidelne k nasi rodine a politickou scenu stale sledujeme a srovnavame se zapadni Evropou.
  Je nam to opravdu moc lito, kdyz vidime a slysime, co se v CR deje. Ceske volby jsme jeste nikdy nevynechali ! V zasade jsme optimiste a verime, ze se cesky obcan pouci a nebude zapominat na minule komunisticke casy, kdy se vse resilo jen kriminalem.
  Doporucujeme vam, abyste byli statecni a hlavne neverte populistickym stranam a jejich vudcum !
  Prejeme sobe i vam vsem rozumnym lidem stastnou budoucnost.
 • Tentokrát lze se Štěchem jenom souhlasit. Tento akt "pučistů" zeslabil pozici ČSSD více, než výsledek voleb. Ono ale vždy je pravdou řčení, že "kde se dva bijí, třetí vítězí" A to nebudou vítezí voleb. Už teď jsou poraženci.
  • Za vším hledej ješitného, mstivého intrikána Zemana.
  • To je v podstatě pravda. Kdyby se v dohledné době konaly znovu volby, musela by být ČSSD ráda za 5% hlasů a to kdoví jestli. Jsem moc zvědav, jak se s nimi jejich strana vypořádá. Poškodili nejen ji, ale nadělali pěkný chaos na celé politické scéně a to v tu nejnepříhodnější dobu. A taky "vylepšili" náš obraz v zahraničí, to rovněž nebude bez následků. A vůbec, znemožnili se sami. Kdo by si s nimi něco začínal?! Když podrazili svého předsedu, podrazí klidně každého. Já osobně bych podal ruku raději praseti.
 • Štěká jeden přes druhého. Vždyť v demokracii je přece jasné, že zbavit se někoho z vedení mlůže jen sjezd z jasnými mandáty. Jinak je to jen diktatura v bleděmodrém....
  • To je technický detail a je možný jen na sjezdu, pravda. Pak ale se mohou rozjet nekontrolované čistky, nebo samotní poslanci .Haškovi příznivci "přeběhmou". A to je nejlepší cesta k likvidaci celé strany. Poslanci Hašek a spol. už byli zvoleni a mohou klidně potopit spolu s komunisty a TOPkou + ODSkou celou vládu a bojkotovat činnost vlády atd. A v příštích volbách dostane ta "očištěná ČSSD"ve volbách nikoli 20, ale jen 10 procent. A půjdou se klouzat...Štěchovi kape na maják, pokud si není vědom následků. Určitě to odkoukal od KSČ po normalizaci....jenže tenkrát to tady držela CA armáda...
 • Kcharl je starý dědek a má malou inteligenci!!
  • No a ty zase malýho piďoura *3*
 • Sobotka, Zaorálek, Špidla, Štech, Orgoníková, Škromach,Urban atd. jsou političtí dinosauři, kteří musí skončit, jinak to nebude klapat.
  • Zapomněl jsi na Haška* *1* *1*
 • Ano pryč se všemi politickými dinosaury zue všech stran. *12* *12* *12*
 • Že by už byli předem v parlamentu nezařazený poslanci?
 • Sobotka je stejne slabej jako byl Necas...
 • Není to jen záležitost ČSSD. Zatímco jiní se snaží dát tu tenhle bordel trochu dohromady, podrazákům v předsednictvu téhle strany jde pouze o koryta. Předseda Senátu má pravdu, tato strana se jich musí zbavit, takoví lidé musí z politiky pryč. Jmenovitě:Vlasta Bohdalová, Petr Dolínek, Jaroslav Drozd, Lenka Fojtíková, Michal Hašek, Petr Hulinský, Milan Chovanec, Lenka Kadlecová, Martin Netolický, Roman Onderka, Irena Ropková, Jiří Rozbořil, Adam Rykala, Zdeněk Seidl, Radek Scherfer, Milan Urban, Jana Vaňhová, Zdeněk Škromach, Markéta Wernerová a Jiří Zimola.
 • Pučisti zůstanou. Už budou hodní. Opravdu. Už nikoho nepodrazí. Věří jim všichni koaliční partneři. Svého předsedu občas podtrhnou, ale koalični partnery určitě ne !
  • xyz Tento Zeman v demisi, po totálním debaklu jeho SPOZ, který byl přesvědčen, že
   partaj "uspěje" ve volbách, se nevzdává! Chce zlikvidovat ČSSD, i kdyby mě
   padnout. Zeman není perspektïvou politika této země. Deset let na chalupě se
   projevilo ve způsobu života. - Sobotka nedal Zemanovi hlas při volbě před deseti
   lety a Z. má sloní paměť a je velmi mstivý! Zeman se nemusí dožít svého snu,
   stačilo vidět jeho pochod kupředu levá! Křivák Hašek a jiní mu nepomohou!
   • Zeman není státník, je to ubožák, obyčejnej bezcharakterní, ničeho se neštítící ničema. Už snad dostatečně přesvědčil i své voliče, že není ani jejich prezidentem.
    Je to škodná, nejskandálnější prezident (s výjimkou komunistických), to bez debaty.
    Co napáchá za zbylých 4,5 roku se mi ani nechce domýšlet.
    • Do očí bys mu to parchante špinavý neřek, takovou by ti vyťal že bys sežral protézu a pos...al se, Poté bys skončil na IPce jako invalida!!..
     • Do očí bys mu to parchante špinavý neřek, takovou by ti vyťal že bys sežral protézu a pos...al se, Poté bys skončil na IPce jako invalida!!,,,
      • Do očí bys mu to parchante špinavý neřek, takovou by ti vyťal že bys sežral protézu a pos...al se, Poté bys skončil na IPce jako invalida!!,,,,
      • Do očí bys mu to parchante špinavý neřek, takovou by ti vyťal že bys sežral protézu a pos...al se, Poté bys skončil na IPce jako invalida!!...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit