Přejít na výpis diskuzí

Stejný obal, jiný obsah. Rozdíl ve složení potravin je výrazný, potvrdili odborníci

12.10.2017 15:51
šar 12 příspěvků

Z 21 testovaných dětských výživ, krmiv pro domácí zvířata a privátních výrobků obchodních řetězců prodávaných v podobném obalu v Německu, Rakousku, Česku, Slovensku a Maďarsku, jich bylo stejných pouze sedm. Tři výrobky byly mírně odlišné, 11 jich bylo jiných. Výsledky šetření, které vypracovala Vysoká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pochopitelně pro EU to není téma. Téma je to pro ty nadnárodní firmy, které mají obrovské příjmy z naši blbosti. Je zajímavé, jak se tohoto tématu chopili před volbami rádoby poslanci.
  Přitom toto téma mi hýbe žlučníkem pěkně dlouho. Zamýšlím se, co by se dělo, kdyby to byla opačná situace?!
 • Problém je hlavně v tom, že nás ostatní státy Evropské unie mají za podřadnou kolonii, kde jsou lidé s menší inteligenci a proto nebudou nadávat, když dostávají hnůj, který by na západě nežralo ani prase. Hlavní problém je v tom, že při vstupu do EU jsme museli zrušit ČSN normy, které přísně určovali co který výrobek musí obsahovat. Státní úřad pro kontrolu potravin by měl s okamžitou platností zakázat dovoz potravin, které nebudou mís stejné složení jako na západě. Jinak si naši politici z huby dělají zadek.
 • pizza Korekt z Globusu. V Německu kvalitní se sýrem a všemi přísadami jak se na poctivou pizzu sluší. U nás? Stejný obal, velmi podobný obrázek ..... ale na povrchu nakrájený nejsprostší salám. Vyrobeno v Německu. Jo DDRoni na takový nákup vám tady prdíme! Nákupy u takového podvodníka nejsou povinné.
 • se myslelo. Vesele se to prodává pod heslem "Tady je svět ještě v pořádku". Prdlajs! Na sprosté limonádě jakože pomerančové si tento šizuňk ponechal z německého originálu jen zabarvení. Ale jinak skoro neochucená obarvená bunlinková voda. Tak ono to vypadalo, že tady tato partička to myslí vážně. Kdeže, darebáci jak každý z řetězců. A ještě extra klamavé heslo!
  • je ten v Havířově. Nenápadně se tvářící, obsahuje smečku neuvěřitelných darebáků. Arogance, přehlížení ..... Nemluvě o řediteli. Ten když sejde něco řešit mezi poddané, to je vám pan Chytrý. Slovem Všeználek. A k zákazníkům jak dokáže být neomalený. Vrcholem je když si před svátkama rozdělují sami zaměstnanci mezi sebou neprodané dorty a sladké rolády. Běžný zákazník se pro strkanici zaměstnanců ke zboží nedostane. Pěkně to tam mají zařízené.Sleva 50% se týká především těch kteří zde pracují. Je toto vůbec možné? Ano v Globusu Havířov ANO.
 • Až když máme v sobě nasoukáno kdejaký blaf, přichází před volbami Jurečka - lidovec a katolík, na tuto pravdu. A vědělo se to již mnohem a mnohem dříve. Tak jak Kalouskovy útoky na Babiše, tak pozdní sypání popela na hlavu Jurečky je pouhý předvolební akt medializace sebe sama.
 • Hmmm, odborníci potvrdili to, nač spotřebitelé upozorńují několik let...

  No a v Bruselu se ustanoví nová komise, která s tímto problémem možná za 2 roky něco udělá...

  To je fofr, že jo...
 • že jsem jim kdysi nadával a šikanoval je. Kvalita potravin (mimo jiné) je dnes horší než před rokem 89, EU není schopna (nebo ochotna) nám dodávat ani stejně kvalitní potraviny jako např. Némcům. Volím komouše a doufám v rozpad EU.
  • Ač bylo za komárů howno byly na to normy a pravidla.
 • A co stím EK udělá?
 • Snažím se přiravit si vše k jídlu doma ,často si upeču i chleba/bez pekárny/,takový ani není k dostání.Jsou maminky,co vůbec nevaří a berou jídlo z jídelen,ale jsou i uvědomělé,co jedí čerstvě připravené. Je to náročné na čas a těm fandím. O kvalitě potravin by neměla být vůbec řeč už vzhledem k drahotě a výši příjmů.
 • Okamžitě pryč z tzv. EU!

  Okamžitě vystoupit z teroristické organizace NATO!

  *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit