Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen to rozjeď Štěpáne at se národ baví,češi se rádi baví na cizí učet.
  • Podle fota to asi bude Srstkův brácha.
  • ale do Bržněvový prd.le jsi lezl, ta ti nesmrděla hrdino.
  • Rád si jeho knihu přečtu. A protože jsem ještě neměl možnost ji číst, tak jeho knihu ale ani jeho samého dopředu neodsuzuji. Byl to ve své době vlivný funkcionář KSČ, kniha mi snad napoví, jaký to je člověk. Pak teprve mohu přijít s nějakým event. odsudkem do diskuse. Ale odsuzovat dopředu člověka jen proto, že byl nebo je v KSČ (dnes KSČM), je notoricky obehraná písnička v Česku po "velkém listopadovém sametovém převratu", na kterou slyší jen nemyslící davy.
    • Štěpán si nechal svoji KSČ, v KSČM není a nikdy nebyl.
    • Mluvíš mi z duše, je to tak.
  • On taky patří do týmu našeho presidenta? O Šloufovi vím, ale o Štěpánovi jsem nevěděl.
  • Soustruhu Štěpáne, co jsi dělal Ty v r. 68? Zalezlý, nebo vítající své soukmenovce " iz savětskovo sajůza"? Po 45 letech se Ti to dobře kecá! Spousta lidí byla v té době odhodlána bránit vlast! (Historie se opakovala-r.38)
    Vždy pak přijde befél a přes to nejede vlak. Zvítězil tady vždy strach, připosrání, anebo rozum?
  • To se bude jistě dobře prodávat, už i komouši můžou být "dobří obchodníci" ! Prachy jsou prachy ...
  • Štěpán je jeden z mála rozumných lidí v tomto státě.,.
  • Ukázkový bolševik.
    • Opravuji tě. Bolševici. *9*
  • Tenhle clovek se vysmiva nam vsem a provokuje...skoda, ze se mu dava prostor na takove kecy...
    • ... blbec provokuje pouze někoho, kdo se provokovat nechá :)))
      • Ahoj Prdíku ... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit