testovaci text

Diskuse pro Článek

Stigma jménem HIV. Infikovaných se stále děsí dokonce lékaři, říká právník

24. 5. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Právník Jakub Tomšej, který vede právní poradnu při České společnosti AIDS pomoc, v rozhovoru pro Tiscali.cz hovoří o případech diskriminace HIV pozitivních u lékaře a v pracovněprávní oblasti a ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 5

napsat komentář

true (inkognito)

4 souhlasí, 5 nesouhlasí

každý ví, že se aids přenáší krom sexu i krví takže aidscákovi bych ani ruku nepodal múže mít záděru oděrku sebemenší ranku zrovna tak nešáh bych dobrovolně na nic čeho se dotknul. A je mi u zádele jak malá šance že by se takto nemoc přenesla, nač zbytečne riskovat, život vám nikdo nevrátí...je to smrtelná infekčí choroba pacienti patří na izolaci!!!
25.5.2017 upraveno v 11:42
vlákno reagovat

Občan (inkognito)

2 souhlasí, 12 nesouhlasí

Parazit homo prý "sapiens sapiens" se přemnožil, narušuje přírodní rovnováhu a Příroda toho parazita likviduje.
Jinak sex je určen k plození nových potomků. A když ho někdo používá jako zábavu pro ukrácení dlouhé chvíle... Holt mohou za to ženské když muže provokují *2*
25.5.2017
vlákno reagovat

MUDr. A. Janák (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

... hlavně ty 6%, ti na ženské úplně letěj!
A 90% HIV positives je právě mezi nimi...
25.5.2017
vlákno reagovat

MUDr. A. Janák (inkognito)

7 souhlasí, 4 nesouhlasí

Diskriminace HIV pozitivních?

Totální nesmysl - jde o INFEKČNÍ chorobu - vyvolanou virusem HIV - a PREVENCE před jejím šířením (zdaleka NEJEN pohlavním stykem, jak se nám pokoušejí někteří "experti" namluvit) je POVINNOSTÍ veřejného činitele,natož každého pracovníka ve zdravotnictví.

Homosexuální lobby (TEDY SOCIETY, VE KTERÉ NEMOC ROZŠÍŘENA NEJVÍCE) - tj lidé, kteří nejsou zatížení péčí o klasickou rodinu - věnují miliony na vývoj léčiv, stabilizujících život HIV pozitivních (čti SMRTELNOU NEMOCÍ NAKAŽENÝCH OSOB). Na jejich léčbu se vynakládají finanční prostředky (Z VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ), které představují velké procento fondů zdravotních pojišťoven.

Jde v podstatě o morovou ránu XX. - XXI. století - a k nositelům této infekce (tj. nositelé virusu HIV) by měli být od majoritní společnosti izolování - jako jsou izolováni nositelé Hansenova mykobakteria způsobujícího lepru v tzv. leproseriích (o kterých píše už Bible) - případně být označeni povinným nošením viditelného znaku (pásky na rukávě, obrazce na oděvu), jak je popsáno v historii ve vztahu k různým (především chronicky) infekčním nemocem.

NĚKTERÉ TRADICE BY MĚLY BÝT DODRŽOVÁNY - NAŠI PŘEDKOVÉ DOBŘE VĚDĚLI, PROČ JE ZAVÁDĚLI!
25.5.2017
vlákno reagovat

cuc (inkognito)

14 souhlasí, 5 nesouhlasí

takže lékař nebude mít informaci o tom že pacient je HIV a kvuli tomu ohrozí na životě desítky dalších pacientů co se můžou infikovat.
stejně tak v hotelu... ve školce.. ve školách... hlavně chraňte nepracující, romy, HIV, homosexuály, židy, islámce.. všechny je chrante, na nás ohled neberte
25.5.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.