Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten tvůj výplod si tvořil ve spolupráci se Semelovou.Je to její slovník
  • Islámský stát je největším nebezpečím současnosti.Jedině společenství států, v čele s USA ho může zdolat.Chtěl by to vyměnit prezidenta Obamu za Busche
  • Jak je vidět, jsi pohůnek Rusů a komunistů
  • Omlouvám se za tu délk,jsem poněkud rozezlený psavec... Kdo přečte celé--dostane čokoládu!!!... Pokus o vtip..... Mějte se a opatrujte se. O.
  • Dobrý den,pánové a dámy/ani nevím,zda jsou tu dámy/--domnívala jsem se,že tak zásadní události,kterými bezpochyby minimálně posledního půlroku akce IS jsou,nás umírněné uvážlivé a víceméně demokraticky smýšlející lidičky tak nějak nakopnou a postrčí tím správným směrem alespoň v tom smyslu,že si všimneme jak moc je zapotřebí se začít konečně jako lidstvo stmelovat,přibrzdit věnování se nicotnostem a začít si plně uvědomovat,že nikdo /ani zde jmenované USA/ nám nebude pomáhat jen tak,abychom se jako vždy vezli na chvostě,čekali co pro nás a za nás kdo udělá a to většinou jen proto,že stejně bychom opět byli nespokojeni tvrdíc,že ,,my bychom to udělali lépe,jinak,, ----houby!!!! Tušíte kolik je to let,co jsme my češi skutečně udělali něco sami? Jo,někdo řekne,že naposledy to byla ,,sametová revoluce,, vyhnání ruské armády,hm,tak jo a promiňte musím se zeptat:co nám to v reálu přineslo? Svobodu--dnes to je slovo podobné jako entropie,kdekdo o něm slyšel,ale nikdo vlastně neví přesně co znamená... Svoboda nám dala možnost vycestovat--ale za co? Svoboda nám umožnila říkat veřejně vlastní názor na cokoli,ať je sebeblbější--kromě faktu,že soudní spory ,,o nic,, /co by se v soukromí nedalo vyřešit domluvou či pár spravedlivými fackami/zahltily soudy,které neřeší podstatnější otázky,mnohdy z důvodu absence zákona či hůře z důvodu podplatitelnosti zákona dle zákona džungle.... Nespravedlnost světem vládne-říkala babička-nutno podotknout,že v souvislosti se zabavením majetku vládnoucím molochem,ale toto úsloví skrývá mnohostrannou pravdu,protože ani sama svoboda není spravedlivá ke všem stejně,není prostě samospasitelná!!! Jasně,my lidé vždy chceme zrovna to,co nemáme,ale ne vždy nám splnění pomůže být lepšími--ze života vím,že platí i úsloví ,,pozor na splněná přání,,!!! Řekněme,že máme jakýsi druh svobody s lidskou nedokonalostí s chybějícími zákony a absencí potřeby chovat se mravně dle principů slušnosti a v mezích zákona nezbytných k přežití lidské rasy a jejího kladného vývoje!!! Kladného vývoje-to je to,co mě děsí--přežíváme,nezajímáme se o ostatní,nesejde nám na zoufalství kohokoli druhého. Slovo pomoc vnímáme jako samozřejmost z venčí,ale nedej Bože,kdybychom se měli reálně či dokonce nezištně zaangažovat!!! To tu už opravdu dlouho nebylo-a nemám na mysli několika denní sounáležitost a zviditelňování v době povodní!!! Tím vším chci říct,že mě děsí,že necháme jako lidstvo s kulturními kořeny takto zaobcházet s poklady nejen kulturními/knihy,obrazy,sochy,architektura/ ,ale i že nás stále nechává chladnými a nezúčastněnými ono vraždění lidských obětí,notabene sdílených videí,apod. Co se to děje s námi,kde zůstala zdravá pýcha,co bude zapotřebí,aby se celý rozumný svět konečně semkl a řekl islám.státu NE!!!? Co je platné mediální či mé tlachání,když nikoho nevyburcuje k obraně zůstatku lidství,lidských hodnot--kde je hranice pokorného,, nebraň se a nastav druhou tvář,, a bojovného ,,nenechme se zotročit,, zbavit nejen zákonné,ale i lidské svéprávnosti,ubraňme naši lidskou důstojnost před jakoukoli demagogií!!!
    A tak zde plácané žabomyší bláboly,vzájemných slovních útoků dle mne nemají nic společné s útoky IS na lidskou společnost a její kulturní atributy---představte si,že jste v zákopu nebo stojíte proti šílenci těšícím se na ,,70 panen,, po tom,co roztrhá jeho bomba vaše blízké a tohle osočování a nadávky co tu píšete jeden na druhého je vaše jediná obrana proti němu!!! Je to adekvátní? Pomůže vám to? Netvrdím,že moje slova jakkoli dobře myšlená snad ano,ale zamyslete se prosím--pokud bez urážky to ovšem zvládnete--neměli bychom začít táhnout za jeden provaz /a nemyslím táhnout do háje,abyste mohli pokračovat ve vaší ,,rozpravě,,někde jinde/,ale tak nějak mám dojem,že je na čase si honem začít uvědomovat naši integritu a představit si,co by se asi tak dělo kdyby IS postupně díky strachu,netoleranci a vraždám naplnilo svou ideologii??? Tak toho ale já účastna být nechci a věřím,že když se zamyslíte i vy ostatní,přeci jen někdo pochopí a třeba začne uvažovat jinak,možná se pokusí najít podobně smýšlející lidičky a kdoví,třeba se najde síla a odhodlání,které v nás dříme z dob minulých!!! Možná ještě není pozdě a budeme součástí těch,kdož se vzepřou zastrašování a ubráníme naši lidskou svobodu v tom nejčistším smyslu slova pro nás i budoucí pokolení!!!
  • ano, ale vyzývají nic než národ, paka
  • takový Libanon do roku 1967 určitě......pokud se týká pozůstatků Řeků, jestli oni nebudou v Řecku..... a i oni stáli právě na maloasijských civilizacích
  • Ano - BYLI - ale před kolika tisíci lety? A kde jsou teď? Koneckonců, základ evropské civilizace vystavělo antické Řecko, Helénové - a kde jsou pozůstatky Řeků dnes???
  • protože jsou to Němci *1* ne Arabové, a protože nevzývají Alláha... *1* *1* *1* *1*
  • Promiň, nevěděl jsem, že vzdělání nemáš žádné, ty ani nevíš, co to slovo znamená.
  • můžu ti ovšem nakopat, je-li libo?
  • ostatním je to jasné jasné.. někde je chyba na příjmu, asi *15* *15* *15*
  • dočkej času jako husa klasu
  • kdyby mlčel, zůstal bys filosofem, taklový Libanon, který se do toho zase a opět propadá, žil po tisíc let jako multikulturní společnost s umělci, staviteli a vzdělanci, muslimové vedle křesťanů a židů, sem tam budhistam rovněž v Egyptě přežila aramejština, všechno to byly společnosti obchodující, Libye kupříkladu měla mnoho studentů po celém světě - teď má hroby a mrtvoly, to je tedy úspěch.
    Arabové byli proslavení stavitelé a ornamentalisté, taky básníci, zahradníci , kovoptepci i zemědělci -víš skutečně prd a takoví jako ty ubozí blbí běloši chodí své rozumy silou rozsévat do světa a pak to takhle dopadne. *10* *10*
  • nějak zapomínáš, že západní Evropa po několik staletí žila na úkor zbytku světa, proto ten ekonomický náskok. Zdá se však, že už dlouho trvat nebude.
  • Viz třeba celou západní Evropu. Ještě dlouho budou čekat, než jim tam něco vyroste a do té doby jich další miliony zemřou hlady, že?
  • Kam pohůnci pekelných USSA šlápnou, tam tráva 100 let neroste *16*
  • Unavil jsem antiblba!!! Přestal reagovat!!! Velké vítězství... anebo musel zase jít, vzít vidle a kydat tapíří hnůj... Pravda je, že zdejší diskuse, které se zúčastní již jen několik nejotrlejších stálých hostů, poněkud postrádá smysl. Dokonce i člen KSČM sem přestal přispívat, takže zde již nenajdeme žádné zábavné výroky o Putinovi a dojení kozla... takže: Čest!
  • Co je člověk člověkem je nepoučitelným blbcem. *11* *11*
  • Na to jen jedno: Jak na tom byli Němci po obou válkách? A kde jsou dnes? Pozabíjeli se navzájem? Ne? A proč ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit