Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak ostatní diváci, ale já si nevybavím, jak ten hoch vypadal. Televize nám ho nejspíš připomene, až mu budou předávat vysouzené peníze. *1*
  • Televize dostane pokutu,je to výstraha i pro ostatní aby nechali grázly na pokoji.Tento stát je absurdystán. *16*
    • přečetl jste ten článek? Televize dostala pokutu za to, že zveřejnila obrázek nevinného chlapce. Jestliže máme zákon co chrání zveřejňovat fotky nezletilých zločinců, nemohou se zveřejňovat ani fotky nezletilých obětí, co je na tom nepochopitelného? Vy byste byl rád kdyby kdokoli v souvislosti s trestnou činností zveřejňoval Vaši fotku a přitom byste neměl s věcí nic společného? Zkuste se na to kouknout z tohoto úhlu pohledu!
  • týrání fyzické i psychické jiných dětí jim zjevně jako nějaké porušení jejich práv nepřišlo a ani nic jiného z toho, co dělali. Jinak - pravidla českého pravopisu nebo aspoň učebnici páté třídy na Tiscali nemáte?
  • ...v rámci takzvané kuřimské kauzy...má být s tvrdým y, ..... tam nahoře v úvodu. Po takové hrubce jsem neměl sílu na vlastní článek. Tak to, prosím, opravte, abyste neodradili i další čtenáře.
    • Psáno patrně absolventem ze z Plzně! Jinak to asi není možné!
    • To je mazec, co??? *11* *11* *11*
    • Jsi naivka,oni ty komentáře vůbec nečtou tak se opravy nedočkáš.Tady v tomto státě je vše možné,blb dělá redaktora,grázly a podvodníky nesmíš fotit.Jeden soud rozhodne tak,druhý jinak.Lepší je to vůbec nečíst. *1*
  • Ta Kuřimská kauza byla z velké části zametena, pravděpodobně v tom "jely" vysoce vlivné osoby z politických a policejních kruhů.
    • jasně., nebo rovnou Putin, co? *15* *15* *15*
      • Ta reakci dokazuje, že jsem se zřejmě "trefil".
        • jo? a kam?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit