Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O povaze a cílích demonstrantů na Starměstskám náměst nejlépe vypovídá jeden z transparentů s heslem " Už se blíží vaši dnové, vstanou noví Mašínové" Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany, ale pokud si tito lidé volají na pomoc vrahy, kteří se nestyděli podříznout bezbranného člověka tak radši ať vstanou noví bojovníci
  • Výplata nehorázných církevních restitucí v zemi,která se řítí ke státnímu bankrotu,je nejspolehlivější prostředek ,aby ,za velkého jásotu většiny národa,došlo k vybití kněžských podvodníků do posledního.Když nebudou kněžští oblbovatelé,nebudou ani restituce.Fary pak se použijí k ubytování dnešních bezdomovců a ty větší se přestaví na katovské mučírny,aby bylo kde vlastizrádně lumpy,kteří tuto zemi zbídačili,co nejkrutěji,odporážet.
  • Nástup tvrdé levice je nejlepším,co může tento národ potkat.Takže si minimálně na půl století zase začestprácujem.Když by nechal národ stávající lumpy ještě chvíli národu lhát a pro sebe krást,tak nás čeká státní bankrot.Potom území,které Češi po více tisíciletí obývali, budou nuceni vyklidit.Životní prostor Čechů si pak nejspíše rozparcelují Němci a Židé.Čechy pak přesunou na území současného Izraele,kde je Arabové rychle vymlátí.Za třiadvacetiletou vládu lumpů,bude tento národ platit tvrdě.
  • Vás jsou stovky ale nás jsou miliony,KSČM bude zase vedoucí stranou a zloději modroptáci i s černejma můrama typu Kalouska půjdou sedět na doživotí za naše ožebračování a rozkrádání státního majetku !Církevní zlodějské restituce jsou do nebe volající !Majetek si církve nakradli a získali podvodem prodáváním vzdušných zámků !Komunisté zvítězí,marné proti nám jsou vzteky !!!
  • KDO SE NEVYPOŘÁDÁ SE SVOU MINULOSTÍ, JE ODSOUZEN PROŽÍT JI ZNOVU.
    My jsme se s komunistickou minulostí nevypořádali a rudý smrad šířící se z tlející mršiny komunismu se tady stále šíří.
    • Kašli na politiku, raděj řekni jak se vyvíjí tvůj milostný vztah s Not CSSD!! *14*
  • Tak nevím, právě jsem se šla s dětmi projít a když jsme došli na Staromák, tak tam byl chumel asi dvou set lidí včetně dětí a nějaká ženská tam něco potrhle vykřikovala.Teprve teď mě došl,. že to mohla bejt ta Čáslavská.Ale pět set jich nebylo, ani náhodou!Tak prosim nelžete!
    • Nebyla jsi to ty .
  • Stoupenci antikomunismu zde potvrzují pravdivost těchto slov klasika.Jejich vyjadřování plné vulgarit, smyšlenek a hloupých nelogických pouček dokazuje, že to jsou buď všehoschopní zločinci nebo hlupáci. Nebo obojí.
  • Když se Pišta sešel s Notem, hned to mezi nimi zajiskřilo!! *14*
  • Zeman je můj prezident!!
    • Protokol registrace svazků agenturního a kontrarozvědného rozpracování zaveden dne 22. 11.1983:

      Krycí jméno: MAN
      Příjmení (název): Zeman
      Jméno: Miloš
      Datum narození 28. 09. 1944

      http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky
      • Aha, tys byl jeho spojkou, viď ???
      • No a co ty demagogu. STB vedlo hodně složek a většina z nich o tom neměla ani páru. Právě jsi se pasoval na jednoho z těch STBáků. *12* *12* *12*
        • Pištovi nesmíš předhazovat politické thema, to je pak na koni a píše nesmysly, jedině věci jako sex a podobně, to ho rozradostní!
          • A potom má Not večer zadek na hadry *1* *1* *1* *1*
      • Ten Not tě píchá zezadu?
        • Obráceně, Not je impotentní *1* *1* *1*
          • Já myslel že Pišta je impotent, tak to jo.
            • Oni z pohlavních nemocí strach nemají, protože už všechny mají *1* *1* *1* *1*
            • Že nemají strach z AIDS, když je toho dneska tolik! *15*
    • Jen se s toho nepodělej!!!
  • Zeman je můj prezident!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit