Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krivohubý T(lu)choř a ovarová krasavice Píchalka Svatá (KK) by si mohli založit něco jako "tchoří píchací klubík" *12* *1* *12*
  • Cituji:
    Podle ministra obrany Alexandra Vondry právě tyto uniklé odposlechy změnili vnímání ODS v očích veřejnosti.
    Takže: Vondra účelově lže. Vnímání daleko dříve změnilo třeba ProMoPro, pane Vondro!
    Ale to Vy přece víte!
    • Tak mne tak napadlo. Mohl byste mi ukázat politika z trojkoalice, který v posledních dnech, týdnech a měsísích zcela prokazatelně nelhal. Nikdo takový mě nenapadá.
  • "A teď je bijte děti moje....., Hrrrrrr na Ně!"

    Jan Žižka z Trocnova a Kalicha
    ( In memoriam )

    7. května to vypukne....!!!
    viz: http://zpravy.tiscali.cz/vsechno-jedna-pakaz-zni-na-internetu-o-politicich-77764
  • Namočil musí platit.
  • Jen ať Tchoře daj´,může smrdět jinde.
  • Tluchoř nebo někdo jiný, všechno je stejná sorta. V ODS by měla zůstat pouze lilie Mirka, která se tváří jak svatá Anežka Česká, ta ještě nemá křivou papulu.
  • Doufejme, že si Tlučtchoř jenom fandí ! Mám pocit, že si tento člověk hraje na premiéra. To má celý národ zapomenout,jaké spiknutí má na svědomí ? !
  • Trvám na tom, že včerejší dohoda je jasná a nepodmíněná - všechno je podmínečně
  • Jasně pojënovat problém ? Brnkačka. Problém = Tlučschoř.
  • verim ze strana ho neda svine svini neublizi.mel by letet smejd.rozklad vv se nekonal mel smulu smejd tak ho ods podrzi.mel by si slecnu koci vzit za manzelku .to by byla sestava.
    • Neboj, VV ODS také nedají, protože by přišly o korýtka. *2*
      • P.S. Jistě může tu kravku Kočí někdo moralizovat, ale určitě ne Bárta, John, Pík, Klasnová a podobná verbež...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit