Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gělají z toho zbytečnou vědu. Jaká pak koalice! Alespoň by se neodsouhlasovali zlodějiny a nezrazovali občané
  • ještě ani nezačali a už se nemůžou dohodnout, tohle bude zas další postkomunistickej šmejd, tahle koalice, pff blbci!!! a Babiš? kdykoliv ho vidím, chce se mi brečet. To je lídr za všechny prachy! Proboha, chci věřit hlavně tomu, že se umí obklopit dobrými lidmi! Chci tomu věřit a tak tomu věřím, ale moje víra potřebuje nutně důkazy! Rychle!!!
  • Jedna věc je jistá, vyhraje to komunista! *14*
  • Babiš zklamal,Sobotka to se dalo čekat,že kývne na cikoli a černoprdelnická strana ve vládě? hanba,výsměch a žádná změna k lepšímu nebo obratu! Jděte do háje *16*
  • Dělejte sakra rychle, každý den co existuje vláda rusnoka a fišera lítají miliardy do prde..., tak už jim konečně nakopněte zadek těm zatracených zemanových loutek, SAKRA!!!!!!
  • Vypadá to, že připravují pěknou zradu. Na lidovce se měli vykašlat a raději se spojit s Okamurou
  • 80%, hmm, asi nějaká podprahová numerická deviace a desiluze a pomalu to ztrácí tu patinu vtipu.
  • Pan Zeman byl zvolen naprostou převahou hlasů před zaostalým NIC, a ujal se pevně vlády, za tu krátkou dobu už dokázal rozbít zlodějské pravičácké hnízdo a napravit spoustu lumpáren které stvořil kdysi Havel, který jen hromadil majetek a rozprodával a rozdával stát.Proto mu musíme držet palce. *14*
    • Dej se vyšetřit...Napiš mi aspoň jednu "napravenou lumpárnu"...
      Jo a necelých 10% není naprostá většina...
      • Zeman zvítězil 80 procenty což je drtivé vítěztví, kapišto blbko?
  • Cesta ke státnímu bankrotu s těmito lumpy bude pokračovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit