Přejít na výpis diskuzí

Strany začínají s volební kampaní v České televizi a rozhlase

14.10.2013 8:39
60 příspěvků

Strany, které letos kandidují do Poslanecké sněmovny, se ode dneška začnou samy představovat voličům prostřednictvím veřejnoprávní televize a rozhlasu. Začne tím oficiální část kampaně. Volební videa strany obvykle nabízejí také na internetu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • KSČM - jediná strana prosazující prospěch většiny řadových občanů, možná společně s naším prezidentem a jeho stranou SPOZ.
  Trapně klopotné a nechutně zločinné vládnutí pravicové koalice, dokonale zprofanovalo pojem pravice. Pravicové strany mohou podpořit už jen zločinci, nebo lidé, kteří by chtěli sami sebe považovat za nějaké "lepší" lidi a v nebetyčné hlouposti se vtírají mezi bezcharakterní svoloč.
  Lidé by měli volit se zřetelem na vlastní prospěch, na prospěch vlastní kapsy. Nikoli volit ve prospěch příjmů horních deseti tisíc multimilionářů, ve prospěch vlastníků velkých firem a vysoce přeplácených manažerů. Neměli by ve své tuposti a přiblblosti volit proti vlastním zájmům, ve prospěch nejbohatších a v neprospěch vlastní. Pokud by tuto jednoduchou úvahu vzali v potaz, neměla by pravice ani z poloviny takovou šanci, jaká jí po jejím tříletém bezuzdném řádění a rozkrádání ještě zbyla.
  • Bravo. S KSČM na věčné časy a nikdy jinak !
 • Já taky volím Babiše protože je to nejmenší zlo!
  • Hnutí s ironickým nádechem v názvu „Ano – bude líp“, hnutí, které kupodivu a najednou nijak nevadí zarytým antikomunistům a pravicovým médiím, přestože je založené a vedené bývalým členem komunistické strany, nomenklaturním kádrem, synkem rodiny náležící k vyšším kruhům komunistického režimu, spolupracovníkem, později dokonce agentem Stb. „Ano“ vedené natolik provařeným Slovákem, co by si na Slovensku ani neškrtnul. Jo, jsou to ale paradoxy.
  • Vo-e nemáš pravdu židovexláka Babiše nevolím politikou by prosazoval své zájmy a zájmy své komunity. A med od svých včel mu do výkupu také nedám raději naložím do vodky a nebudu podporovat židofarmac. společnosti udělám si vlastní léčivo.
  • Dobře děláš.
 • No tak komu zase pomůžeme ke korýtku,nevím koho volit???????? *16*
 • Já volím Babiše. Je to jediný nezkorumpovaný budoucí premiér!
 • Proletáři spojte se !!!!! Všem ukažme komu patří tato republika !

  Na Slovensku už to začalo

  http://pravdazvitezi.webnode.cz/news/hlas-slovenskeho-slobodneho-a-nezavisleho-vysielaca/
  • Až se rozpojíte, budete mít hnědé kroužky na penisech!
   • Á pán je další teplouš v diskuzi.
  • Proletáři, trhni si nohou. *11*
 • Povstali noví a s nimi i staronoví bojovníci o korýtka. Sdružili se pod rádoby chytlavými názvy. Pod názvy budícími zdání, že bojovníci za korýtka voliče poněkud podceňují. Název „Úsvit“ není nic světoborného ale prvenství v soutěži trapnosti mezi názvy sešlostí korýtkových bojovníků, název „ANO, bude líp“, prohrává již jen s nedostižným „HLAVU VZHŮRU“. Ponechme stranou seskupení „Úsvit“ jehož představitel Okamura, přiznejme si, umí přesvědčovat i přesvědčit. Může dokonce být, že v jeho případě jde o snahy občanům prospěšné, ať již to je jakkoli na pováženou. Nicméně volební úspěch nově vzniklých seskupení korýtkových bojovníků, do kterých se přilípli někteří uprchlíci z potápějící lodi ODS, bude jistou měrou i obrázkem úrovně voličů.
  Pravicové strany, zvláště pak za poslední tři roky dokázaly, co všechno dokážou. Kalouskova strana TOP 09 již nebude rozesílat fiktivní složenky na strašení státním dluhem. A nepochybně nebude rozesílat ani složenky na nově vytvořený dluh plynoucí z církevních restitucí, které s takovou vehemencí protlačila nejprve přes koalici a následně, za pomoci odsouzeného zločince, i přes parlament. Do voleb přichází s geniálním heslem, které by nepochybně v soutěži trapnosti vysoce uspělo. „Víme, kam jdeme“. Po tom, co všechno koalice ovládaná touto stranou předvedla v posledních letech, evokuje takové ústřední volební heslo jedinou možnou a jednoznačnou odpověď. Za daných okolností ono „víme, kam jdeme“ působí jako ukázka homogení směsi cynického výsměchu a pohrdání.
  Hnutí s ironickým nádechem v názvu „Ano – bude líp“, hnutí, které kupodivu nijak nevadí zarytým antikomunistům a pravicovým médiím, přestože je založené a vedené bývalým členem komunistické strany, nomenklaturním kádrem, synkem rodiny náležící k vyšším kruhům komunistického režimu, spolupracovníkem, později dokonce agentem Stb. „Ano“ vedené natolik provařeným Slovákem, co by si na Slovensku ani neškrtnul. Jo, jsou to ale paradoxy.
  Potápějící se loď ODS. Jako jeden z prvních opustil potápějící loď Michal Doktor. Poslanec předstírající usilovně nezlomného zastánce pravicových zásad i ryzí charakter. Nicméně po každé, kdy došlo na lámání chleba, po nepřeberné smršti plytkých slov, při hlasování vždy upřednostnil setrvání u korýtka. Opožděnější úprk z potápějící se lodi pak předvedl bolševicky neuvěřitelně zásadový Boris Šťastný. Oba shodně přestoupili do „Hlavu vzhůru“, což samo o sobě je významným doporučením tuto sešlost, zrekrutovanou „Suverenitou“ Bobo, rozhodně nevolit.
  Jsem tomu rád, že polistopadová „hanlivost“ pojmu „levice“, postupem času přechází tam, kam právem náleží. Hanlivost slova „pravice“ je zcela na místě a plným právem. Děje se tak po klopotném, místy až zločinném vládnutí pravicové koalice. Nezměrné úsilí vládní koalice o zprofanování pojmu „pravice“, přináší své ovoce. Věřím, že daný trend přetrvá déle než pouze do voleb.
  • Církevní restituce byly správné a pro stát rozhodně výhodné řešení. Jinak s Vámi dost souhlasím. I my víme, kam pod vedením kalouskovců jdeme. Do pr.... Rozhodně nevolit!
  • Lidé by měli volit se zřetelem na vlastní prospěch, na prospěch vlastní kapsy. Nikoli volit ve prospěch příjmů horních deseti tisíc, ve prospěch vlastníků velkých firem a vysoce přeplácených manažerů. Pokud by tuto jednoduchou úvahu vzali v potaz, neměla by pravice ani z poloviny takovou šanci, jaká jí po jejím tříletém řádění ještě zbyla.
   • l.p moc dlouhý, nikdo dlouhý slinty nečte.
 • Chtělo by to kulomet volby jsou na-hov-no......
  • Hoď si provaz, vyjde to levnějc než kulomet!
 • Na TV24 nějak přibrzdili,už to není to pravé ořechové.Stále opakují to samé,žádné diskuse,už se na to nedá dívat ,že by se něco dělo?????? *16* *16* *16*
  • Ano děje se, komunisté získávají hlasy díky ostatním politickým hádavím troubům.
   • (hádavým) opr.
 • Musím se přiznat, že předvolební debaty moc nesleduji. (max. když se chci pořádně naštvat) nemám žaludek na to poslouchat lži, urážky a sliby, které niko nikdy neslpní...:-)
 • Věřím že Klaus opět vdechne ODS ten správný odér který tato strana potřebuje, a dostane se opět na výsluní, jedině jeho noblesa toho může dosáhnout.
  • Jidáš Klaus byl součástí posametového zla, na kterém se za 30 stříbrných podílel. Jsem pro, ať naposled vydechne, zase budeme mít krásný smuteční průvod s naklepaným biftekem na lafetě.
  • Vzal jsi mi to z úst, naprostý souhlas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit