Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl jsem a chystám se znovu moc hezké město.
  • Zakázané pohledy zhora, to jsme zažili i u nás.

    Za komunistů se nějaký čas nesmělo na Bezděz, protože by z něj někdo mohl pozorovat Rusáky, základny jejich armády, která tu tehdy byla dočasně ( naštěstí opravdu dočasně ) rozmístěna.
  • Krásná a bohatá země je Rusko, plná milých lidí a hlavně je garantem světového Míru!
    • Setkal jsem se v Rusku prostými milými a srdečnými lidmi ochotnými pomoci. Ale také tam byli namyšlenci, kteří si mysleli když jim pán Bůh (gosudar) dal ouřad, tak jim také dal rozum. Ale ti slušní jsou drženi v poddanství a tak mnoho nezmohou. V Rusku je stále pseudocarský komunistický systém jak ve středověku.
      • si byl nejdál na dvoře v blázinci magore Sajmone
    • špinavá a páchnoucí step s nevychovanými hloupými a tupými omezenci. Ten z Moskvy je navíc vyhlášený okupant a podvraťák.
  • jezdil. Země krom měst je v totální devastaci lidi žerou brambory z řádku a chodí ve válenkách. Na toaletu do křoví. Takové a horší je to všude jinde. Fuj fuj fuj Rusku.
  • Zajímavé, že si tady člověk může vybrat:
    upravit - to co už napsal
    nahlásit - StB
    vlákno - ?
    reagovat - tj. napsal svůj názor
    *1* *1* *1*
    • Zajímavé, dnes mi prášky nezabraly, čekám na injekci!
      • A jejej, soudruh zloděj nicku nastoupil službu. *12* *16*
  • Nádhera:
    https://www.hermitagemuseum.org/wps/portal/hermitage/?lng=ru
    • Celé Rusko je nádherné!
      • Až na to, že policajti vyšetřovanému rvou flašku od vodky do prrdele, aby se "přiznal". Jeden v Kazani na to zemřel.
    • V té evropské části Putinlandu mají stále ještě hezké stavby. Však oni také nemají moc v lásce Moskvu. Ještě tak kdyby se zbavili toho východostepního skřeta s jeho smečkou co je ovládá z Kremlu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit