Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale Charlie Hedbo si může dovolit cokoliv.Naprosto.Protože do redakce mu letos vtrhla obyčejná islámská chátra.Postřílela všechny.Na ústupu nešetřila ani policisty.Tak právě pro to, že islámský pes, ten obyčejný všivák jehož život tady nemá vůbec žádnou cenu vyvraždil zdejší lidi.Jen tak aby se předvedl.A my tady právě tyto psy přijímáme a tihle psi tady míní vytrvat dlouhá léta.Jasně že dojde na lámání chleba.F.R. Čech řekl tuhle při jednom rozhovoru památnou větu:" pane redaktore já už ne, ale vy si ještě zastřílíte!" A ono to čím dál víc vypadá že měl pravdu.A ne naší vinou.
  • Na karikatuře nazvané Důkaz, že Evropa je křesťanská, kráčí po vodě vousatý křesťanský prorok kolem dítěte, jemuž nad hladinu koukají jen nohy, se slovy: „Křesťané kráčejí po hladině, muslimské děti se topí“.
  • Čechy patří Čechům. Nezvané hosty je třeba důrazně a důsledně otočit na hranicích a nazdar. Zákony jsou od toho, aby je ani běženci neporušovali. Naše vláda, ani celá EU na toto nebyly připraveny a předvádí jen stresy a zmatky. Je třeba urychleně jednat. Kecy z pražských kaváren - zaprodaných médií a TV, si nechte na Orlík. Než vám ty špinavé huby budou demokraticky zavřeny.
  • Něco nazamyšlení.
    https://www.youtube.com/watch?t=3&v=mQC9EyIP30Q
  • A není to dyškrymynácija? *3*
  • Příliv islámských migrantů je záměr a EU to plánovalo hodně dlouho. Bruselští byrokrati tento záměr realizovali tzv. salámovou metodou, takže to nebylo tolik vidět. Jenže imigrantů začalo do Evropy proudit příliš mnoho najednou a to už lidem v Evropě neuniklo a začali se hromadně bouřit. Nebýt toho velkého přílivu uprchlíků, tak záměrná islamizace Evropy proběhne tichou cestou a původní obyvatele by si ji všimli až když by se stali ve svých zemích menšinou. O projektu islamské imigrace Euro-Med už před pěti lety psal Benjamin Kuras. http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461
    • Varování Ministerstva pravdy a lásky:
      Následující příspěvek byl smazán, protože jste ho nechtěli ani číst, ani jste o něm nechtěli přemýšlet.
  • A najednou to všude jde, hlídat hranice? Ještě nedávno se tomu sluníčkáři vysmívali a tvrdili, že to "nejde".

    A teď by to ještě chtělo vyházet všechny politiky, kteří do této doby jen mudrovali a neudělali nic. Takhle dlouho se prostě čekat nemělo. Vykopat je do pryč a v čele s Angelou. Tak super potvrdila svoji neschopnost.
    • ... Jirka na hrad :)))
      • Jo, konečně od tebe něco rozumného :-)

        Buď si jist, že já bych sem muslimy nezval jako ta kravka.
        • ... jsi mimo mísu, ale od toho jsem zde já, abych ti a tobě podobným zvedal mandle :)))
          • vidíš lopato? Tebe museli zparchantělí rodiče spláchnout do toalety aby se tě zbavili.A ejhle pikolik, lopata výkaly živená se nám vrátila!
            • ... cha cha, kde končí tvé IQ, začínají narážky na rodiče, jsi nejprimitivnější chudák :)))
  • A takový to mohl být pohodový podzim.Ve vinohradu dozrává víno, švestky se modrají jen skočit do slivovicového kvasu.Místo toho jsme v permanentní obavě kolik a kam dorazí ztřeštěných afričanů schopným nám tady parazitovat dlouhá léta.Parazitovat jen tak.Pro to, že se jim nechce řešit domácí problémy.Navíc tady mají i kolaborující spojence, kteří jsou schopni je přijmout.Jo, tak na 14 dní.Ale kdo bude roky doma držet cizí vyžírku, která nerozumí slovo, štítí se práce a umí si jen klást požadavky.Respektovat nemíní nic.A pak to padne do náruče státu.A stát bude muset omezit výdaje pro své občany a starat se o rozmnožující vetřelce.Už nyní nás to stojí peněz a peněz.A nám pak nezbude, než těm všem co se tady vtlačili děkovat.Děkovat a každému zvláštˇ!
    • ... jsi nacionalistický dobytek :)))
      • vidíš ale ty s tím dobytkem nic neuděláš.Jsi nic.Jsi prd! A nejkrásnější je ta tvoje bezmoc.Bezmoc socky čehokoliv dosáhnout.
        • ... já neřeším neřešitelné, trosko, od toho máme tebe a jiné primitivní nuly :)))
        • ... kde se hrabe má bezmoc na tvou nevzdělanou primitivní fantazii, jsem v pohodě, blbe
  • Obávám se, že se mohou vyskytnout epidemie zavlečených chorob, na které tady nejsme připraveni!
    • ... zalez do nory :)))
      • z huby ti páchne až sem.Přestaň futrovat z těch popelnic.
        • ... jsi na pokraji svého duševního potenciálu, nemáš na to, blbe :)))
  • Trochu pozdě. Než se EU probrala, tak má na svém území minimálně půl miliónu lidí, o kterých vůbec nic neví. Ochrana hranic EU fatálně selhala a připadá mně, že současná opatření jsou asi tak platná, jako stavět hráz, když už mám vytopený barák. Jednoznačně je to vina bezradných bruselských politiků, Itálie a Řecka, které rezignovaly na ochranu hranic EU a Merkelové, která se zbláznila a pozvala do Německa všechny uprchlíky světa.
    • ... jsi magor, nic nového pod sluncem :)))
      • je pohroma jak se ty lůza od popelnic dorveš na klávesy.
        • ... pořád dokola, jsi neškodný a neskutečně omezený, prde :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit