Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať jdou komoušové tam kam patří, na smetiště dějin
  • Komunisté,pokud chtějí přežít tu dobu,kdy se na tuto zemi začne valit bída ze všech stran,by se měli spolupráci s tak lumpáckou stranou.jako je ČSSD obloukem vyhýbat.Aby se nechali komunisté nalákat na nějaká politická koryta, nabízená ČSSD, je nejrychlejší cesta,aby pak brzo došlo,při dalším zbídačení této země,k přednostnímu vymlácení všech komunistů v Česku.Pokud komunisté neumí vládnout bez dalšího zadlužování této země,tak by se neměli hrnout k nabízeným korytům.Raději by pak měli zalézt do boudy a nevystrkovat čumák.Jinak komunisty hodně brzo přez něj někdo mázne.Vypadá to,že už se některým komunistm začíná po korytách stýskat.
  • Já vím, ale teď jsem kliknul na reagovat u tebe a hodilo mě to na začátek.
  • Máš to nějak popletené, to bude vždycky nový komentář, ale zařadí se za toho koho chceš.
  • Klasi, Klasi.
    Pokud kliknu na "reagovat" tak mne to nechá napsat pouze nový komentář.
    Pokud jsi odborník, (o čemž pochybuji, protože ten by poradil, pokud by věděl a necintal by tady taková hovnaa) tak se ukaž, čím to je?? Ale ty nevíš, páč jsi tupej a jenom děláš machra. Takže jedinej kdo má nasraný v palici, jsi ty. Blbe.
  • Žigovi někdo narval do pr___le flašku, šel na pohotovost, pak se ozve.
  • 7 se líbí, 2 se nelíbí
    Máte plnou frasnu demokracie a svobody, ale výsledky demokratických voleb mluví jasně. Lidi chtějí, aby jim vládla ČSSD s KSČM. Tak kde je ta vaše tolerance? Jste stejní jako komunisti v padesátých letech. Kdo nejde s námi jde proti nám?? Někteří jedinci by za jiný názor taky vraždili. Ten pitomec píšící pod nickem "Komunisti jsou zločinci" je akorát velký mluvka. Neměl by žaludek někoho uvázat na el. křeslo a zabít.
    před 3 hod
    Not CSSD (anonym)

    Ja to vemu za nej,a mohu zacit hned u Tebe.
    před hodinou
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Nějak se mi pokakal comp. Nemůžu na tebe reagovat normálně. Takže jednou jsi mi psal, že se chováš jako prase k těm co do tebe ryjou. Evidentně jsi kecal.
    • Se ti pokakala hlava! Seš hloupej a svádíš to na PC, chacha.
  • Je s váma prča, bolšáni!
  • Kde je Pišta Žiga ten hloupý kikán ze s Plzně, ještě vyspává opici je to pěkný ožrala ten tečka.
  • Čtyři křesla jsou málo potřebovali by je všechny.
    • Všichni komunisti by potřebovali křesla, ale ELEKTRICKÁ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit