Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den vážená redakce,

    pořád čteme jen o Babišovi a Zemanovi. Už je to dost fádní.

    Co takhle nějaké střípky z ODS, TOP09 nebo starostů? Tam se neděje nic? Tihle komici nic nevyvádějí? 

    A co naši milí lidovci? Jak se srovnávají s léta tutlanými pedofily ve svých řadách?

    Pokuste se nahlédnout i jinam než k uzenářovi a prezidentovi. Děkuji. 

  • No, to je, ale překvapení. Kvůli tomu vylítalo spousta nelojálních úředníků a ostatní inkousti dostali kudlu na krk. Kam se hrabe Palermo na našeho kobliháře.
  • V Černošicích se nechalo naverbovat pár sluníčkářů, co se nedopískali před českým rozhlasem a spustili trapnou komedii. No a jako taková má jen trapné doznívání.

    Máme skoro 7 000 obcí, každá z nich by si měla hledět svých problémů a necpat se do velké politiky. Radnice z Horní dolní bude usnášet o střetu zájmů kohokoliv, koho se jí namane.

    Rozpustíme tedy mandátový a imunitní výbor a všechno se bude odehrávat na návsi.

    To by se mohlo líbit Okamurovi - přímá demokracie!!!😛


  • PROČ V TITULKU CHYBÍ DRUHÁ ČÁST VĚTY "... a věc vrátil k novému projednání."?

    Je to logický závěr šetření příslušného odboru Krajského úřadu - pokuď elaborát radnice 

    v Černošicích vykazoval závažné formální vady, je logické, že musí být přepracován!

  • ten synek maďarské puzsty bude mít asi nehezký konec
    • Já myslím, že pan Babiš i když odejde z politiky (asi spíš, když bude muset odejít), tak nebude mít jistě starosti, aby vydržel do další výplaty. 😛

      • tak předpokládám, že po odsouzení do kriminálu, bude následovat i propadnutí majetku
    • Marcelskrc

      Ty odhozenec z Chánova to musíš vědět

  • KIMCID

    Když není ve střetu Valenta....

  • tobro
    A von někdo čekal něco jinýho?!! Víte jak by dopadla jermanová?
    • Nejspíš se tohle fórum rozdělí na nekritické zastánce pana Babiše a jeho stejně nekritické odpůrce. Jako vždycky.

      Jen si myslím, že o tomhle by měly rozhodnout kompetentní orgány a ne nějaký obecní uliční výbor žlučovitých aktivistů někde v Černošicích.

      Jestli je pan Babiš v prokazatelném střetu zájmů definovaných zákonem, potom ať rázně konají systémy k tomu určené a z veřejných prostředků hrazené. 

      Jinak je to jen takové směšné povykování a okopávání kotníků trpaslíky, kteří výše nedosáhnou. 

  • Antibabišovská právní partyzánština, lidová tvořivost a iniciativní blbnutí ve spojení s byrokratickou horlivostí dokáže udělat neuvěřitelné věci. Černošická radnice tak neslavně proslula. Černošičtí čímani přihráli Babišovi další příznivce.
  • A čekal jsťe snad někdo volačo iného????  Vždyť je to jen kámpáááň a úúúúčelovka, ale teď už si to ohlíídám a ošefuju - kleknu na ně až se z toho pos..rů, že Áááno.

    Oni mi jací si čechůni prece nebuďů dikťovat kde možem kradnůť.

    Váš super koblihářský velko gauner Bureš-babiš.

    • KIMCID

      Bezmoc co :D

      • Bezmoc ???? - proč ??? - královsky se bavím nad tím jak pár koblihářských tupounků s babišovskou uzenářskou sra..kou místo mozku trvale vrká jak je ten čobolácký přivandrovalecký šmejdský komouš.konfident "jednička". Když jste tak -pííííp-, dobře vám tak. Já naštěstí nejsem na tom gaunerském megazlodějském zmetkovi závislí a vy kteří jste ještě stále nepochopili tak až si s vámi vytře řiť nebrečte.

        Že Áááno bureši, ty něodsťúpíš nikdi něb vše je kampáááň a účelovkáááá- na tebe čeká rezidence ve Valdicích jen co ti skončí imúniťa - viď šm...jde.
        Na Slovensku by jsi už max. lepil pytlíky v Leopoldově, proto jsi zdrhl do Čech, kde pár lidiček stále ještě stále nechápe co jsi za -píííp- a tak stále máš šanci pindat ty tvoje populistické chlísty, které se bohužel krutě vymstí a to i těm kterým teď tak podkuřuješ.

        • Marcelskrc

          No vidíš a přesto ti vládne.Bezmoc no....

          • Mně rozhodně ne. Od takového .......  bych si nenechal ani vyčistit toaletu natož aby mi vládl.

            Jen s povzdechem sleduji co dokážou někteří koblihářští ..... vypotit - viď  Marcelskrc / Kimcide / .......

            • Marcelskrc

              No jistě nevím kdo je koblihář, já ANO nevolil a ni nebudu.Jak už jsme psal nežiji v ČR. Ale libí se mě tvoje naivita že si myslíš že ten koblihář nerozhoduje o tvém životě :D

              Marcelskrc / Kimcid /

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit