Přejít na výpis diskuzí

Střelba na americké střední škole: Jeden a mrtvý a čtyři zranění

27.2.2012 20:13
5 příspěvků

AKTUALIZOVÁNO. Jeden student zemřel a čtyři další byli dnes zraněni při střelbě, kterou ve střední škole nedaleko amerického Clevelandu zahájil jejich spolužák. Policie předpokládaného pachatele zajistila, motiv jeho činu vyšetřovatelé novinářům nesdělili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pošli dál..!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=ocp_1M2uv9w&feature=player_embedded#!
 • 1,5 milionu amerických dětí žije bez střechy nad hlavou. Téměř 50 milionů obyvatel žije pod oficiální hranicí chudoby. Necelých sedm milionů hladoví a 13 až 20 milionů je bez práce. Reportérka Hilary Andersson se vydává na cestu za hladovými dětmi v "nejbohatší" zemi světa. Od rodin, které žijí v odvodňovacích kanálech Las Vegas, až k lidem žijícím v stanových městečkách, které přibývají po celé Americe jako houby po dešti. Podívejme se, jak žijí, co říkají o příčinách úpadku a jaký mají názor na to, co dělá tzv.. "Vláda".Asi nedělá nic.
  • Nevýhodou je, že USA je svobodná země a tak se nic neutají. V jiných zemích se dějí větší zvěrstva, ale to se na veřejnost nedostane. Např. v Moskvě střílejí novináře píšící pravdu jak zajíce (Politkovskaja). A co se děje v ráji komunismu v Severní Korei...
   Doporučuji ti jet se do USA podívat a ne opakovat protiamerickou propagandu, kterou vám soudruzi blábolí na stranických schůzích.
 • Běžný den na jejich školách, píše se vždy jen o některé náhodně vybrané.
  • No, v Beslanu postřílela policie na tři stovky dětí, které zajali teroristi. Podle Leninova hesla, že prý "lépe je zabít sto nevinných než nechat na živu jednoho viníka". Holt nas mnogo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit