Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XERXES

    No nemyslím si, že stres je něco příjemného, takže bych se mu pokud možno spíš vyvaroval. Já s ním bojuji například pomocí několika suplementů, ze všeho nejvíc mi pomáhá CBD olej.

  • jsem tak vystresovany ze se ve mne probudily spravne zvireci navyky. asi nekoho zakatrupim a sežeru.
  • Ztotoznovat stres jako obecny pojem s psychickym stavem behem zkouskoveho obdobi je nesmysl. Kdyz se musim ucit, automaticky mam nejvetsi pilno delat vsechno mozne, jen ne drtit knihy. Mam bezvadne uklizeny barak, posekany travnik, super vycisteny bazen a hotove vsechno, co po me manzelka za posledni dva roky neuspesne pozadovala *3* Vsechny tyto cinnosti jsou totiz daleko lepsi, nez cucet do knih. Jde o to, ze kdybych se misto uceni sel nejak bavit, mel bych z toho vycitky. Ale pokud pujdu delat neco uzitecneho, nebo do ceho se mi normalne nechce, nemam s tim moralni problem *3* Je to normalni unik od uceni a potvrdi to kazdy, kdo se trochu vic uci. Mam vysokoskolske vzdelani a ve svem povolani musim po nekolika letech potvrzovat svou kvalifikaci opakovanim statnich zkousek. Uceni tedy znam moc dobre. Stres znam taky a to je uplne neco jineho...

    Vedci z Californie jsou uplne vedle. Hlavni studentske heslo totiz zni: "zejtra, zejtra, jen ne dneska" *2*
  • Tato zpráva i když zcela ve stínu má zásadní důležitost pro všechny závislé ( na čemkoliv ), ale nikoho to zjevně nezajímá. Je to klíč, protože závislost je vlastně překrytí nebo utlumení jiné závislosti anebo si lze vytvořit novou závislost, ke které se lze uchýlit ve chvíli, kdy vás dozvuky staré závislosti ( myšlenky, pocity) doženou k obnovení staré nežádoucí závislosti. Problém spočívá v nedostatečné představivosti, Těch co se rozhodno přestat. Nekladou si otázku : " Jak nahradím tu mezeru", ... proto je nejlepší po prvotním ukončení závislosti ji už nikdy neobnovit, neboť poprvé s čímkoliv přestat je osvobozující a natolik "nové", že to je relativně snadné. Pokud se však člověk k závislosti vrátí, potom je odvykání s každým dalším selháním stále těžší a těžší.
  • Stresem jsou pro mě termíny, to mám jiné práce okolo a musím si zahrát karty na pc a projíždět maily atd. Na mou nepřítomnost doplácí doma děti i psi a nepolepším se a nepolepším *13*
  • Žádné dobré návyky nemám, nemusím si aspoň tvořit ty dobré a produktivní. Zdravím Wendy Wooda. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit