Přejít na výpis diskuzí

Stropnický předal osvědčení 38 bojovníkům proti komunismu

26.9.2014 15:29
59 příspěvků

Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) předal ocenění 38 bojovníkům proti komunismu. Mezi nimi byl i disident a důstojník Bezpečnostní informační služby Vladimír Hučín, nebo bývalá novinářka Otta Bednářová. Ti, které soud uzná za bojovníky proti režimu, získají od státu 100 tisíc korun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ta tečkovic rodina byla pěkně vychcaná po válce šila fezy a klobouky pro Turky, navíc fandila Hitlerovi, tak jim tu živnost komunisti sebrali a dali pod Tonak, ale byli k nim tak mírní že je ani nezavřeli, ten jejich spratek který tady otravuje už má skoro 80 let a byl dlouho v KSC. žil si jako prase v žitě a teď na ně nadává, je to dobytek.,,
 • zdrafíme naši pátá kolona f čele s Strofnický !!!
  Bernd.
 • Propaganda dluží květnatý popis skutků jak škodili republice a pomohli ke korýtkům představitelům dnešního režimu.Každý neměl zbraň a nemohl tajně střílet na naměstích po sochách.Většina byla asi těch, co se doma v bytě schovávala před domovnicí při aci "Z" při jarním úklidu okolo baráku.
 • U ostatních na toto ocenění čeká MO až vymřou?Jak si žijí bojovníci ,jakýmikoli prostředky,kteří drželi socialistický stát u moci 40 let?!Kolik bolševíků má výsluhy?!Odsouzení jako nepřátelé socializmu mají na odškodnění času dost.Bravo morální státe! ! !
 • Martin Stropnický je za ANO, které je pro mě nevolitelné, ale ocenění 38 bojovníků proti komunismu je velmi záslužný čin
 • Slyšel jsem, že dnes měl být vyznamenán také významný bojovník třetího odboje pan Rittig, za své protitotalitní činy v maloobchodu, za které dokonce úpěl v komunistickém žaláři. Aby ho nemohli vyznamenat, tak ho poliši zatkli a šikanují ho cele!!
 • a kdy dostanu ocenění,100.000,-Kč a glejt já--také jsem bojoval,odmítl jsem nástup na ZVS,dostal podmínku a šup mě do Šariše.....pak mě vyhrožovali Sabinovem....když jsem se vymočil o sovětského tanku,dostal jsem 21ostrých.....
  Jak bojovali ti zmínění ocenění ?? Flákali se jako Vašek,chlastali....bo vraždili jako skvadra Mašínů ???!!!!
  Jaký třetí odboj ???!!!! Co je to zas za ždímání erární kasy a podvody !!!!
  Ti utekli by měli dostat nakopáno,jedno jestli zepředu bo zezadu,ti co nemohli bo nechtěli,ti co deno denně budovali to,co tu ta chátra zlodějská za 20 let od převratu rozkradla,zničila,prokšeftovala-počínaje největším podvodem století privatizací dalšího Vaška šaška,masovým vrahem a zlodějem.ti co zde zůstali by měli dostat příspěvky,výhody a ne ta banda ožralců,veksláků,podvodníků,vrahů a zlodějů co se nyní vydává za bojovníky !!!! Ale to nelze v jednom příspěvku vše popsat.....oni bojovali asi tak jako ozbrojené,neohrožené a odvážné městapo u monitoru se díval jak perspetkitvních 20 na férovku mlátí muže a ženu,tedy dva !!!!!Fuj,hnus a ksindl v zkučekostáně.....
 • asi si zažádám také, jako mladý hoch, jsem v prvomájovým průvodu plival žvýkačky na zem, aby se nějaký ten komouš přilepil a průvod se tím pádem zastavil.....
  myslíte si, že mám nárok na odměnu za činnost v III.odboji?????
  • Tak nevím, jsem spíše pro zahájení "Čtvrtého @" obdboje. Přihlaste se kdo jste byli vyhozeni z práce nebo jste byli "zlí" na agenty CIA jak zpívá Pepa Nos a škaredě se díváte po straně na naši exekutivu..
 • Odpor vést diskusi s názorovým oponentem je pro českou pravici jednak typický a jednak sebevražedný. Vnímám jejich stylizaci následovně: my jsme pravice, ti ostatní jsou levice. Levice jsou komunisti. S komunisty není třeba diskutovat, protože historicky se už dostatečně zdiskreditovali, to každý ví.
  Slabiny tohoto postoje jsou evidentní, ten hlavní je, že z množiny "těch ostatních" je opravdových komunistů jen skupinka. Názorových směrů – legitimních, více rozumných, méně rozumných, alternativních, zajímavých – jsou desítky. Pravice je však neuznává jako hodné jiného pohledu, natož tak diskuse.
  • Blile nediv se , vždyť i kápo Kalous kradavý říká. Se šmejdy co nemají můj názor se nemá cenu bavit. A docent Klausevitz míní, že všichni Češi co nekradou ( nejsou šikovní ) jsou šmejdi.
 • Fasoun rozdaval metal :-)
  • S tím se nedá nic dělat. Dostal to při rozpočítávání nářízeno a udělal to rád trouba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit