Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kašparům a škůdcům kašparské ocenění OD KOMEDIANTA. Jak symbolické.... *1* *16*
  • tečko tečko, tobě asi nestačilo jak jsem tě posledně vybančil, děláš dobře že se mi vyhýbáš, jak na tebe narazím dostaneš zase takovou fackovačku že ti poteče červená, to si piš, jak ti vypálím první pecku poděláš se a budeš panáčkovat jako ratlík, tak bacha, na to!,,
  • KDYŽ SI TO ZASLOUŽILI,tak proč je neodměnit.
  • Komunizmus ale nikdy neexistoval.
  • A co na to fašističtí vrazi z KSČM?
    • Odpor vést diskusi s názorovým oponentem je pro českou pravici jednak typický a jednak sebevražedný. Vnímám jejich stylizaci následovně: my jsme pravice, ti ostatní jsou levice. Levice jsou komunisti. S komunisty není třeba diskutovat, protože historicky se už dostatečně zdiskreditovali, to každý ví.
      Slabiny tohoto postoje jsou evidentní, ten hlavní je, že z množiny "těch ostatních" je opravdových komunistů jen skupinka. Názorových směrů – legitimních, více rozumných, méně rozumných, alternativních, zajímavých – jsou desítky. Pravice je však neuznává jako hodné jiného pohledu, natož tak diskuse.,,,,,že? mentální us degeneráti...
    • Vrazi jsou naše bývalé vlády ,které dopustily ten chaos.LIDÉ páchají v bezvýchodných situacích sebevraždy.KDO je oceni ,někteří pracovali celý život a vinou i špatných zákonů ,které nahrávají lumpům to neunesli.
  • Dnes vystupuju zase pod nickem Herman. Váš Tečka Čapisral Kozomrd.
  • ano pratele opravdovi bojovnici proti KOMUNISMU jako byly napr. bratri Masinove nebo pan Hucin zaslouzi nasi VELIKOU UCTU!!! Je nutne techto lidi si vazit a nasledovat jejich odkaz!!!
    • Malá oprava. Je nutné je vážit a 500 kg sázet do konvertorů k ještě lepšímu zušlechtění ocelí.
    • Je s tebou sranda. Proč ale máš tak málo příspěvků?
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před měsícem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ,,
    • Co všechno ti matka na tom stroji ušila?? Pochval se, byl to Singer??
      • Ty králíky jste pěstovali jen na maso, nebo i na kůže??
        • Zase jedna husa kejhá!
  • doba odděluje zrno od plev jako nikdy v minulosti. Každý kdo přemýšlí poctivě, vidí tu rozlezlou faleš a nestydatost s jakou se lži vydávají za pravdu. Jen málo politiků má odvahu mluvit proti proudu té špíny. Člověku jde hlava kolem z toho, jak se bezectně přehlíží krutosti a bezpráví, které se dějí stále většímu kusu světa. Co se to stalo? Kam se poděli hrdinové románů a filmů, všichni ti stateční obránci pravdy, zastánci utlačovaných a slabých, mstitelé vrahů? Najednou je všechno obráceně a s děsivou průzračností je vidět úkladnost a bezcitnost těch, kteří mají plné huby báchorek o údajné demokracii, zatímco nechávají zabíjet ženy a děti, obyčejné lidi, kteří jen chtějí normálně žít. Chtějí zničit poklidný život a vyhubit co nejvíc lidí. Všechny ty zvrácené filmy o světovládných monstrech najednou dostávají reálnou podobu a je to horší než ve filmu, protože není v silách žádného hrdiny tuto situaci zvrátit. Je to jen na nás - nesmíme mlčet, musíme apelovat a být všímaví k tomu jak kdo mluví u nás. Nesmíme dovolit, aby většinu národa zmanipulovali k nenávisti k jiným lidem. Musíme odhalovat ty loutky ve službách monster. Mluvit o tom se svými blízkými, známými i cizími lidmi, neohýbat záda a nemlčet. A varovat politiky před zradou vlastního národa, před poklonkováním mocným tohoto zvráceného světa. Snad se jednou nebudeme ohlížet na tuto dobu a zpětně označovat současné politiky jako šmejdy!!??!!
  • Obete z masových hrobov po Doneckom boli pripravené o orgány
    Včera v 22:27 | afinabul | Ponerológia
    Obete nacgvardistického vraždenia na územiach Novoruska, ktoré boli okupované vojskami proamerickej chunty, boli pripravené o orgány. Len dnes našli domobranci 3 hromadné hroby s civilistami i popravenými vojakmi oboch strán. "Slobodný trh", ktorí tak vyznávajú milovníci západnej demokracie, sa zrejme riadi zásadou "ani obličku nazmar".

    http://afinabul.blog.cz/1409/obete-z-masovych-hrobov-po-doneckom-boli-pripravene-o-organy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit