Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Dcera
    by si strašně moc přála pod stromeček iPhone. Myslela jsem si, že to nebude
    problém, ale to jsem ještě nevěděla, kolik to vlastně stojí. V čem přesně
    jsou ty telefony lepší? 

    • IPhone je lepší hlavně systémově. Má dobrý operační systém a hlavně telefony fungují dlouho bez sekání a nějakého zpomalování jako je to třeba u telefonů s androidem. Podívejte se třeba na nějaké iPhony z druhé ruky, revitalizovaný iPhone se dá koupit za pěknou cenu a ještě i se zárukou. 

      • Kde se dá koupit za pěknou cenu a se zárukou? 

        • Zrevitalizovaný iPhone se zárukou můžete koupit za dobrou cenu u https://www.comfor.cz/revimarket Doporučuji sledovat jejich nabídku, taky jsem se déle díval a potom jsem si tma iPhone vybral za dobrou cenu a jsem s ním spokojený. 

  • milacekpublika

    Ale no tak. Nový iPhone jako lichva? Vždyť nikdo nikoho nenutí, aby si to kupoval. Pokud mu to nevadí a má na to, tak prosím. Jestli je něco spojeného s iPhonem lichva, tak jsou to různé úroky a půjčky, které si na to lidi berou. Ale za to už výrobce fakt nemůže. To je jako kdyby mohl za to, že někomu praskne tvrzené sklo na iPhone, protože ho pustí z balkonu ze sedmého patra. Takovou výšku nevydrží nic! 

  • Pyramidová hra zvaná "úroková ekonomika" pokračuje.......🙂

  • Karel

    Za první republiky byl zákon který považoval za lichvu vše co přesahovalo 8% ročně.

  • mun.go

    The evolution of the parasite

    The evolution of the parasite

    Vývoj parazita:

    (tasemnice  - blecha - pijavice - upír - bankéř)

    • Pijavici křivdíte, ta se používala jako užitečná k léčbě......🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit