Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je jasne i bez slavnych vyzkumu - mit psa jen proto, abych ho mel a jen se s nim pomazlil, at se stara sam o sebe...
    pes chce byt se svym panem
  • Autor tohoto článku pozapomněl, že slovo pes v množném čísle 2. pádu má na konci tvrdé "Y" *1*
    • Zopakuj si obecnou, troubo, psi je správně!!
      • Ti psi které necháváme samotné doma !!!!!!!!! *3*
  • Pes kterej štěká je málo upečenej!
    • Pes je pochoutka, když se dobře naloží.
      • To tě naučila Aranka, tvoje stará, nebo švagor Miro?
        • Když za komoušů nebylo maso, člověk si pomohl jak se dalo. Pak jsem si vytřel zadek rudým právem!
          • Zlatý časy *1*
          • Masa bylo málo za války a těsně po ní. Potom se to zlepšovalo až do roku 1989, kdy se chovy likvidovaly, maso se začalo zdražovat a dovážet! Tak nelži!
            Vy cikáni jste žrali psy i nadále (ne všichni), zrovna jako vietnamci, kde je to běžným zvykem.
            Také je pravda, že psy žrala malá skupina bílých, ale ne z hladu, nýbrž z rozežranosti a blbé frajeřiny!
            Ty jsi odbíral Rudé právo?
            • jo kvalitni maso *1* pokud jsi mel bony pro reznika tak ti ho mozna jednou za tyden schoval pod pult
            • Masa bylo dost a kvalitního, ne jako dneska kdy má člověk strach ho sníst!
  • Taky je dobré, jak na očividně necvičeného psa majitelé řvou opakovaně povely, kterým pes nerozumí, a diví se, že neposlouchá.
  • Za to všechno, ale rozhodně nemohou ta domácí zvířata, které by se v naprosté většině obešli velmi dobře a možná rádi i bez nás, pokud by měli přirozené podmínky v přírodě, tak jak tomu bylo po tisíce let. Naprostou nepřirozenost až úchylnost způsobili a stále více způsobují ve většině dnešní "milovníci zvířátek" co si je pořizují, aby byli "IN" a pak neví co s nimi a jen se tváří a dělají, že ano... Člověk patří ke zvířatům a zvířata k člověku, ale v úplně jiných podmínkách než dnes, kde všechno tohle je jen zvrhlý a obrovský kšeft, který už lidstvo nemá vůbec pod kontrolou co se přirozenosti týká a jen pokrytecky se snaží "hezkou klíckou a vitamíny" nabudit dojem, že přesně tak je to v pořádku. Je to týrání a zhovadilost držet doma dokonce v paneláku např. zvíře, které v přirozeném prostředí potřebuje úplně jiný prostor a podmínky. Tohle kdyby nám udělala ta zvířata a museli bychom s nimi žít v jejich přirozených podmínkách někde v noře a smečkách, tak se z toho zblázníme taky
  • Jo, nektere "pejskare" bych opravdu profackovala...!!! Ja si po svem pejskovi uklizim. Prijde mi trapne, nechat ho vykonat potrebu a pak se tvarit, ze tohle muj pes neudelal... Vidim to dost casto, ze "panickove" stoji vedle pejska, ktery prave vykonava potrebu, a tvari se, jako by ten pes nebyl jejich a koukaji na druhou stranu. Zapominaji osem, ze drzi voditko, na kterem je na jednom konci majitel a na druhem zviratko...Poridila jsem si ziveho tvora a tak za nej nesu zodpovednost!!! Take jsem zoufala z tech magoru, kteri nacpou pejska do tragickeho a nevkusneho kabatku a jeste na nej sislaji!!! *16* A take moji mili pejskari: S pejskem na hrbitove nemate opravdu co delat!!!! *16*
    • Fotím takto kálejícího psa i s majitelem na mobil a to tak, aby si mne velmi dobře všiml. Po dotazu, co s fotem budu dělat, vždy odpovím : Co myslíte, pošlu ho tam, kde si s ním poradí. Neví, zda to není protizákonné, fota nikam neposílám, ale : osvědčilo se to, mnozí to psychicky nevydrží a po psovi uklidí. *3*
      • Bravo, jste zařazena do Česnečkových (nepublikovaných) seznamů, navazujících tam, kde skončil Cibulka *7*
  • Kdo nemá rád psy, není dobrý člověk! Musí se po nich uklízet, to je pravda.
    Někteří lidé kálejí v parcích, močí a zvracejí na chodníky, odhazují odpadky kde se jim zamane, prostě dělají vědomně bordel (nemám na mysli cikány)!
    Kdo je teda horší?
    • Hele, Tvé hodnocení lidí je opravdu podivné. Takto by jsi mohl psát kde o jakém zvířeti nejenom o psovi. Já znám dobré lidi, co psy nemají rádi, mají z nich strach. Takže co píšeš neplatí.
      • Je to jenom takové lidové rčení, ale dosti pravdivé. Nevěděl jsem, že to budeš takto "prožívat"!

        ps.
        Nebojíš se náhodou psů?
    • Kdo má rád lidi a není sociálně izolován nepotřebuje čokla.
      • Co je to za blbost? Je spousta lidi a chovatelu, kteri se psy zabyvaji z profesionalniho hlediska a maji je i jako velikeho konicka, ktery se casto meni v kone... Je tvuj nazor snad takovy, ze clovek, ktery napr. sbira znamky, slepuje letadylka, sbira masinky, etikety od zapalek, stare predmety a pohlednice, zabyva se chovem zelv, holubu ci plazu, ze takovy clovek je asocialni...??? *16* Prave naopak, tito lide dokazi byt sami a sami se zabavit... Na rozdil od takovych, kteri jsou v depresi, kdyz jsou sami, nejsou stredem pozornosti a nedokazi se zabavit...!!!
        • Koníček je pěkná věc,ale nesmí obtěžovat !
      • Podle toho co jsi napsala, tak ty ho zrovna móc potřebuješ (myslím čokla)!
        • Mám vše a smradlavého hlučného čokla k životu nepotřebuji,čau trubko.
          • Kdo má rád čokly, nemá rád lidi!!
    • No ty ,protože jsi jeden z čoklařů kteří neustále dělají bordel a kravál.
      • Souhlasím a jsou to servilní blbečkové bez osobnosti. Tím myslím psy, jejich páníčkové jsou ještě horší.
        • No počkej kocoure, až tě uvidím, tak ti natrhnu kožich, to si piš!
          Vy blbé kočky nás štvete už dlouho, a jak hrozně smrdíte, fuj tajksl !!!
      • Teď už mám na mysli i cikány, spokojen?
  • tak naposledy, omlouvám se, je to asi pravidlo o shodě
    podměttu a přísudku..... psi mají depresi.......
    Psy bychom nechali v depresi
  • ještě jednou- teď nevím - Ty psy, které necháváme doma....
    a Ti psi, kteří by byli necháváni doma...... asi tak
  • oprava, máte správné I. (psy bych nevyhnal by bylo s tvrdým)
    • Teda Ty tu češtinu ale ovládáš, jak Tvůj příklad, tak i titulek článku jsou ve druhém pádu. Zda se, že ani Ty sis toho nevšiml, podobně jako pisatel *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit