Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako divák ČT 1 a 24 jsem sledoval volbu teda tu frašku, ze které vzešel klaun jako prezident a nechápal jsem jak to odbyli a proč třeba navrli zelení Švejnara, když to byla prakticky neznámá osoba. Tak jsem si prostě řekl, že politici nejsou schopni zvolit nikoho vyhovujícího (rozumějte tomuto státu) a tušil jsem že pokud to nechají na "národu" bude to opět stejné. Tak se ptám, proč sakra bylo nutné, nudné referendum, když brojler ovčan vybral podle svého programu. Je to vážně unavující, ta hloupost. A všichni kdo volili France jsou dementní idioti i kdyby jejich pohnutky byly jakékoliv.
  • Vůbec nepochybuju, že takové žumpy, jako MfDnes, LN, HN, Insider a Aktuality na Zemana buď něco najdou, nebo ještě lépe VYMYSLÍ, aby se mu pomstili za správné hodnocení jejich chování a proradnosti.Jedním z důkazů je již internetem kolující "dopis Jana Urbana s argumenty MfDnes" Doporučení čtenářům je jediné Přestat zmíněná periodika kupovat a přivést je ke krachu. Potom ztichnou.
    • Už jsem tak učinil.
    • Starej se o sebe, máš co dělat, pitomče.
      • Co ty seš vlastně zač? Tak vymaštěnýho pablba sem tu eště neviděl. Máš vůbec nějakej názor, kromě praštěnejch poznámek, co tady sypeš? Seš vtipnej jak oslí potrat
  • Neboooj. Az budou ve vlade komunisti, uzakoni nahubkovej zakon a vsichni urvanci budou drzet hubu a krok, aby neprisli o ten svuj kus zvance. O ten jim totiz jde predevsim. Ti by oslavovali i Allaha, kdyby jim z toho neco kaplo. Nac se tim zabyvat, ztrata casu. *1* *1* *1*
  • ....důležité je jak se podaří parlamentní volby...dostane-li levice výraznou až ústavní většinu, což je z preferencí reálné, bude mít Zeman velmi dobrou výchozí pozici k prosazení svých záměrů,zejména s prosazením majetkových přiznání.
    já doufám , že tento zákon bude přísný a vyvlastní případně i majetky převedené v posledních 20 ti letech na příbuné, aby nebyly ztraceny...a pak si tomu můžou říkat zločinní politici , nabobové, podnikatelé atd. říkat třeba 2 únor 1948, nebo třeba puč...je mi to úplně jedno a pro takové lidi je navařená uhelná lopata a znovu otevřené uranové doly jen pouhou odměnou....těšte se Klausi, Nečasi, Schwarzenbergu, Kalousku, Macku, Topolánku, Tykači, Bakalo, Kelnere, ..........Hyeny jsou proti vám pouhé nevinné dětičky!!!!!!!!!!!!!!
    • Tak si představme Martine, že dojde na tvá apokalyptická slova. Co myslíš, že se stane s těmi majetky? Rozdělí se někdo s tebou? Víš, to co tady hlásáš, jsou pouhé populistické bludy.
  • Má tady v tom státě někdo zájem na občanské válce ? Vypadá to, že ano !
    Zatím na té nevraživosti mají největší podíl tvz. svobodná nečeská média. Zajímavé ? Co?
  • To není hysterie,ale tvrdá kritika a že je za co,že p.Klausi *11*
  • Tato vláda a celé období 23 let nás odvádí od slutečných úproblémů, dělá z nás debily, se kterými lze manipulovat a my jim to usnadnili.Bohužel. Náprava bude těžká. Lidí , co nahrabali díky této modré zlodějské tlupě je hodně a budou bránit svoje nakradené mld. a miliony. Prostě neblahých 23 let "demokracie" není pro slušné, zásadové a pracovité občany.Pokud jsem poctivý a nesouhlasíš s modrou tlupou jseš socka nevzdělaná a komouš.Opravdu vítězství, které naštvalo řadu lidí a jenom zatím zírají, čemu fandili.Probuzení nemusí být vůbec sametové vzhledem k počtu okradených lidí nebo jinak poškozených touto "demokracií".Sám jsem zvědav kam se to všechno řítí a jak by to mohlo skončit.
    • zlata pravda.je potesujici (utesujici)videt,ze jeste existuji lide,ktere vidi veci takovymi jakymi jsou.
  • Média zase přehánějí. Pokud si Zeman získá občany,pochybuji, že si nějaká média dovolí do "miláčka" lidu tzv."šít". A jestli Zeman, bude mít za sebou masy občanů, tak uvidíte, jak i umělci budou obracet. V podstatě by Zeman mohl udělat revoluci, neboť spodních deset milionů je totálně naštvaných a potřebují jenom vůdce, aby se realizovala nová "sametová".
    • Zeman nemá na nějaké revoluci zájem, ten jenom musí pošoupnout ke korytům své volební sponzory. O lidi jim nikdy nešlo ať jsou modří, oranžoví, zelení, nebo rudí.
  • Pečinka je buď d e b i l, nebo píše tyto nesmysly na objednávku. Ale nejspíše proto, že umí psát to d e b i l nebude. *10*
    • myslíte?
    • I když umíš trochu psát, jsi bezkonkurenčně největší d e b i l . Ví to zde úplně všichni....
      • puberťáka, označoval se jako Antiparoubek. V hlavě prázdno jako na sahaře ale léčil si komplexy méněcennosti urážením a napadáním druhých.
        • primitiva jako tebe není důvod urážet, máš dost
        • Neber si mě do huby, KUŘBUŘTE *16* *16*
      • I když umíš trochu psát, jsi bezkonkurenčně největší d e b i l . Ví to zde úplně všichni....
        • ... není u tebe "rektor" od slova "rektální"?
  • Klasika, stále se odvádí pozornost od důležitých věcí, od prodeje našeho státního majetku do soukromých rukou=bude se lépe hospodařit. Odvádění i za cenu podvádění lidí falzy a podvrhy zjištěných "skutečností". Pak zjistíme k čemu došlo a je pozdě!!! Toto je ubohost? není peníze jsou peníze a dokud jsem u moci, hrabu a hrabu, směju se přiblble při uvádění do funkce prezidenta.Chudí duchem u moci!! jak je dostat pryč???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit