Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak rok když se někde hlasite na místo musíte to ovládat hned!! *16* *12* *11*
  • No nevím,pokud se zítra půjdu ucházet o flek kde je podmínkou např. znalost angličtiny tak pochybuji že mi dá zaměstnavatel rok na dokazování mých jazykových znalostí.Prostě neumíš anglicky,máš peška.
  • Dříve dostal funkvi i socan Tvrdík přestože neuměl anglicky což byla podmínka pro
    obsazení té funkce. Najal si tlumočníka a u koryta zůstal.

    Zatímco v soukromé firmě se s váma nikdo nemazlí a práci nedostanete pokud firemní
    podmínky nesplníte tak státní korýtkáři kritéria jednoduše obejdou.
  • Co nám chce tento vlastizrádce zase nakukat. *16*
  • Budu-li se ucházet o nějaký post, tak snad musím s žádostí doložit, že splňuji všechny požadované podmínky, včetně jazykových znalostí. V opačném případě si musím nejdřív požadované znalosti doplnit a mít o tom doklad a teprve pak se o post ucházet.

    To zase, aby se vybraný "kamarád" dostal ke korytu a teprve pak zjišťoval, kde lze koupit doklad o absolvované jazykové zkoušce. Aby to nebylo jako s Mynářem, který stále nemá prověrku a přesto straší na hradě. V každé normální zemi by se tam nedostal dřív než prověrku bude mít. A kdyby se to přesto stalo jako u nás, tak by letěli oba: Mynář i Zeman. *16*
  • ELECTA nám zmizel a nastupuje vrchní primitiv jeho věrný noshled Zlej Trottl,alespoň nebude nuda *14*
  • Teeda, uz se skladaji i statnice z toho, jak co nejlepe ucinit makakovi jazykem? A kdo to posuzuje, ty jazykove schopnosti, Shapiro? A ja si rikal, ze je nejakej divnej. *1* *1*
    • paní Hnízdová,vaše sexualní představy by jste si přece jen mohla nechat na doma,mohou to číst i děti,děkuji *3*
      • Trhni si. Uz mas napsane ukoly, prdelko? *2* Koukam, ze plaves pekne v Cestine. Nepise se by jste, ale byste, ty .ebile.
        • tak zoofil,nebo pedofil ? už jsem z vás zmatený
          • paní Hnízdová,poučovat mě o českém jazyce když neumíte psát háčky ani čárky je více než úsměvné *4*
            • Nebudu opet psat, co obnasi cizojazycny Linux. Ovsem absence carek a hacku nad pismeny neni hruba chyba na rozdil od tveho pravopisu, ktery tezce zavani chlevskou mrvou, mentale.
          • Ja nevim, co ses rozhodl byt. Ja jsem asketa. Om namah Shivaya, Hari om.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit