Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘIPOMEŇTE SI S NÁMI KARLA KRYLA
    12. dubna by písničkář Karel Kryl oslavil 70. narozeniny. Připomeňte si ho společně s námi! Radiožurnál na 8. dubna připravil velký vzpomínkový koncert, na kterém zazní ty neznámější, ale i méně známé písně Karla Kryla.
    Více informací na www.radiozurnal.cz/_zprava/1320283
  • Rozvracení jim šlo,zadarmo to nedělali,ale vytvořit něco to neumí všechno jedna chamraď parazitů ve službáchzmrdů západu, zaprodali vlastní národ a ty blbý písničky se hodí více na dnešní dobu,není co obdivovat *16*
  • Kryl byl dvakrát zakázán, naposledy pravdoláskaři a ODS. Že by tály ledy? Kryla jsem poslouchal z mých archívů nebo slovenských rádií nebo TV, kde vysílali celé pořady.
  • Chudák Kryl ten se teď obrací v hrobě díky tomu co se tady děje. Když řekl havlovi do očí názor na demokracii u nás, tak byl rázem špatný. Pravda se špatně poslouchá. *15*
    • Kryl se fakt asi obrací v hrobě. Ale proto, že ho komunisti zneužíváte ke své krvavé propagandě. I tolikrát komunisty odsouzený a zavržený člověk se může hodit, že soudruhu?
      • No nevím jak vy soudruhu, já jsem Kryla poslouchal ještě za komoušů. Měl pravdivé texty, ty se pak nelíbily převlíknuvším komoušům do modra a oranžova. Navíc jsem za soudruhů oslovoval lidi pane na protest proti těm co mě omezovali. Nemáte asi jiné argumenty, že mě nadáváte do soudruhů, jako ostatní, co nevidí, nebo nechtějí vidět a věří všemu co mu kdo nabulíkuje v tisku a televizi. *2*
  • Vždy když jsem vzteky bez sebe,z vlády,pustím si jeho písničky.V duchu konstatuji že má stále pravdu . *14*
  • Havel nikdy nesahal Krylovi ani po kotniky, ani umelecky, ani moralne.
    • To neřeš...protože oba byli ikony svobody slova !! Zajímej se o dnešní politiky a něco pro to udělej aby ti darmošlapové nerujnovali stát a nevládlo bezpráví na obyčejných prostých lidech.
      • To bych musel jit hazet kostky a molotovy. *3*
        • Nic jiného ani neumíš!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit