Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O nic méně bylo děsivé US bombardování ve Vietnamu napalmem, nejen Mi lay, nebo v Iráku (záminka zbraně hrom.ničení jež se nenašly), v Afghánistánu, Lybii, Syrii a na desítkách dalších míst. Válka je děsivá všude a zvířata mi připadají lepší než nepoučitelní váleční štváči a kšeftaři se smrtí. 

  • dzixy

    Škoda, že redakce necituje také plač a žal matek padlých ukrajinských hrdinů. Ono každá matka, ač ruská, ukrajinská a jakákoliv jiná, bude oplakávat své syny, protože je velmi smutné, když dětí umírají dříve, než rodičové.

  • No, opravdu mi nechybí, že nečtu a nesleduju tu českou propagandu. Od doby, kdy navštěvuji dezinformační weby, je mi mnohonásobně lépe. Když jednou za čas nakouknu sem, směji se jak MSM vymývají a vymývají, až tomu snad samy věří.

    • To je skvele tak bys mohl jit smrdet tam

      • Gorobilypes

        Ryba smrdí od hlavy

  • Ani ten Putler to tady nemá "na věčné časy a nikdy jinak". Zda existuje Ráj a Peklo, o tom lze diskutovat. Avšak obecně platí, že Každá akce vyvolává reakci.

    • dzixy

      Občane,  měl bys ještě  určit co bylo tou děsivou akcí, co vyvolala tak děsivou reakcí.

    • Gorobilypes

      Přej a bude ti přáno

      • To ti pripomenu az tu budes priste placat srance

    • Naprostý souhlas a protože to s tou akcí a reakcí platí, tak proto to neštěstí na Ukrajině. 

      • dzixy

        Jindřichu také píšeš tajenky. Mohl bys sdělit, co bylo tak hroznou akcí, která vyvolala ještě děsivější reakcí.  Jinak jasné, že zákon " akce-reakce" stále platí.

        • Gorobilypes

          2014?nic?

  • goyim

    Tiscali se opět podílí na šíření dezinformací. Nikde se neprokázalo, že tu loď zasáhli Ukrajinci. Naopak, video, které oficiálně postoval velitel Azovců, je hoax. Jednalo se o test protilodní střely Norska z roku 2013.

    Fact check od Snopes:

    https://www.snopes.com/fact-check/russian-war-ship/

    Zasmějme se stenografům "novinářům". Ukrajinci opět lžou.

    • Proč ve zprávě ČTK je uveden jeden mrtvý člen posádky. Najednou dezinformace Novaja Gazeta přijde se 40 nebožtíky? Tak jak to vlastně je?

      • goyim

        Hlavně tu máme typickou taktiku, emotivní příběh - o plakajícím synovi a tak se to přesně dělá. Jek řekl intelektuální gigant Noam Chomsky, který mediální propagandu rozebral na šroubky, tohle je příklad tzv. ctihodných versus nehodných obětí. Prakticky platí, že koho zabije nepřítel Ušáka, je ctihodná oběť a koho zabije Ušák nebo jeho partner ve zločinu (Izrael, Saudové), jsou nehodné oběti, které nikdo nikde nezmíní. A takhle se ohýbá realita ve "svobodných médiích".

  • Ha sem se těšil jak se zase zasměju trapným hemzům Putinovy páté kolony pod článkem, ale asi jim ještě nedošly z Moskvy noty.

    • KIMCID

      Tak že se směješ sobě paráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit